Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan tudom meg hogy én...

Honnan tudom meg hogy én milyen tipusu vagyok? Barna szemü fehér bőrü, barna dús haju 170 cm 65 kg, szerintetek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok: Europai, esetleg török-europai, vagy latin?
2014. aug. 27. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Igy neem lehet megmondani,akárhogy is.okoskodnak majd kép segítene
2014. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Török és latin biztos nem, mert az nem fehér bőrrel jár.
2014. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaza van elsőnek, ezen adatok alapján csak megközelítőleg lehet behatárolni.

De itt egy kis segítség:

[link]

[link]

Múltkor lementettem valami oldalról (már nem tudom honnan úgyhogy itt van ez is): Europid nagyrassz: gazdag domborulatú arc, keskeny orr, világosodó bőr-haj-szemszínre való hajlam; Eu, É-Af, Ny-Ázs

Nordikus: világos színek, magas termek, karcsú, keskeny orr és ajak, viszonylag hosszú koponya; É-, NyEu

Kelet-Europid: középmagas, zömök, rövid, széles koponya, világos színek; K-Eu

Dinári: magas termet, karcsú, barna haj-szemszín, rövid koponya; Kö-, DEu, NyUkrajna

Alpi: kisebb v. közepesig terjedő magasság, rövid kerek koponya, barna haj-szemszín; Kö-Eu Ny-i része

Lappi: rövid koponya, sötétbarna haj-szem; Lappföld

Mediterrán: kicsi-középmagas, aránylag hosszú koponya, sötétbarna haj-szem, erősen pigmentált; Földközi-, Fekete-t. partja

2014. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!