Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, lányok! Mit gondoltok...

Fiúk, lányok! Mit gondoltok ezekről alapján egy lányról?

Figyelt kérdés

Alapvetően csendes lány vagyok társaságban, még ha ismerem is a társaságot. Otthon vagyok önmagam csak.

Szeretek rajzolni, de nem hercegnőket vagy ilyesmit, morbid témákkal foglalkozom, amik megmulattatnak. Alapvetően egyébként fogalmam sincs, sokan mondják hogy nincs életkedvem, pedig csak marha fáradt vagyok, de azért nem úgy érzem magam, mint egy hulla... (már a buszon is szólítottak le hogy mi a bajom. :D)

Pedig én csak simán néztem ki az ablakon, nem gondoltam semmi szomorúra, csak gondolkodtam. Egyébként imádom a szomorú zenéket, vagy esetleg ami úgy érzem rólam szól.:)

Hát, az öltözködésem nem éppen nőies, valami feliratos bővebb póló, alá testnadrág, néha egy mellényt vagy dzsekit is magamra kapok. De egyébként ha az egész lényem hasonlítanom kéne, Tim Burton reinkarnációja lennék.:D

De ugye ezek miatt nem vagyok túl népszerű az osztályban, miken kéne változtatnom? A választ előre is köszi.(:


2014. szept. 1. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Küldesz képet privátban? És akkor megmondom min kéne változtatni!:D egyébként én is hasonló vagyok, csak fiúban. 17/F
2014. szept. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Evergrey válasza:
Eléggé különc vagy. Ami nem baj, de tény. Innentől el kell döntened, hogy inkább önmagad szeretnél maradni, vagy inkább népszerű(bb) szeretnél lenni, esetleg a kettő közötti valamilyen kompromisszum. A nagyvilágban szerteszét biztosan találsz magadhoz hasonló érdeklődésű, gondolkodású embereket, egy osztály elég kevés ember ahhoz, hogy azon belül ilyet találj. Próbálj kicsit alkalmazkodni a többiekhez, kicsit aktívabb lenni, jobban hallatni a hangodat, hogy jobban megismerhessenek.
2014. szept. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz és hány éves vagy?
2014. szept. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Humbákfalva, lvl 14/L
2014. szept. 1. 23:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos túl messze laksz és túl fiatal vagy, de küldenél privátban egy morbid rajzot ha cserében én is küldök egyet?
2014. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a tiéd 3D-s olyan kép, hogy megszólal.:D Szóval lehet kihagyom :-)
2014. szept. 2. 22:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, te tényleg legalább 14 vagy
2014. szept. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem értem az összefüggéseket.
2014. szept. 3. 21:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Én csak kíváncsi voltam a rajzaidra és te máris úgy kezelsz, mint egy beképzelt segg)fejt. Nekem ez lég gyerekesnek tűnt, de lehet, hogy csak írásban jött le nekem másként, mint ahogy lejönne szóban.


(nem tartom magamat egy hiper szuper jó művésznek, elég sok embertől kell a pozitív visszajelzés, hogy a saját rajzaimat ne érezzem szarnak)

2014. szept. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, lehet rosszul értelmeztük egymást... Azt hittem csak fölényeskedni akarsz, mert biztosan sokkal jobban rajzolsz mint én. Sajnos volt már rá példa, ne haragudj... szívesen veszem a rajzod, ha elküldöd nekem. (:
2014. szept. 4. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!