Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Min szoktatok gondolkozni?

Min szoktatok gondolkozni?

Figyelt kérdés
Amikor épp nem egy problémán jár az agyatok, csak újra és újra "elcsodálkoztok", elgondolkoztok egy dolgon. Én például szeretek belegondolni abba, ha hallok egy repülőt, és eszemben van, hogy megnézzem a radaron, honnan-hová, hogy milyen emberek utazhatnak rajta, milyen céllal, vagy hogy miközben én idelent vagyok, más épp vonatozik/autózik/repül/takarít/dolgozik/suliban van :D
2014. szept. 4. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyet en is szoktam :)
2014. szept. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Időnként reggel, amikor ülök a kocsiban a dugóban, és a város fele még alszik, azon gondolkozom, hogy vajon milyen pózban, pizsamában vagy anélkül, egyedül, vagy párral, stb. :D

Ha repülőt látok, időnként én is gondolkozom azon, hogy vajon hova mennek, és milyen nemzetiségűek ülnek rajta. :D

2014. szept. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen a jó nőkkel van.

Elgondolkozok, h vajon milyen segglyuka lehet?

Szűk, vagy a nagy gyűrűs?

Illetve, h hányszor csalhatta már meg a férjét/barátját?

Illetve, h mennyire álszent és vajon milyen lehet az igazi oldala?

2014. szept. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!