Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tartják gáznak az...

Miért tartják gáznak az emberek ha önfejlesztő könyveket olvasok?

Figyelt kérdés
barátkozás, szónoklás, nők,férfiak, kapcsolatok, tanulás, életvitel, pénzkezelés terén...gazdagoknál ez ljesen természetes. Minek hozzak rosz döntéseket magamtól ha egy könyvben leírják a jó döntéseket, módszereket?
2014. szept. 4. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
mert buták és nem tudják mi van benne...én is olvasok jó ideje párkapcsolati pszichológiát, apám sok önmegvalósításos könyvet mégsem szólt le eddig senki...rossz emberekkel barátkozol...
2014. szept. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olvass csak és ne foglalkozz senkivel, hogy ki mit mond ezzel kapcsolatban.
2014. szept. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Én meg ezoterikával kapcsolatos könyveket szeretek olvasni, ez még több ember szemében gáz, oszt ki nem tojja le, hogy ki mit gondol.
2014. szept. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem én is az ilyen könyveket ,szoktam olvasni.Nekem senki se tud róla.Amúgy szerintem azért , mert nem szeretnek változni és fejlődni az emberek ,mert akkor kiderül ,hogy nem olyan kis tökéletesek és sérül az egójuk.Olvass nyugodtan!
2014. szept. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyi van bennük. Ez az ő saruk. Felkészült és összetett segítségre vagy csak egy csöpp önkritikára lenne szükségük. Egyiket se adhatod meg nekik, de ha segíthetnél, akkor se lenne feladatod segíteni, még ha könyörög némelyik, akkor se. Oké, nem tilos kicsit biztatni vagy ösztönözni szerencsétleneket, hogy törődjenek magukkal inkább, de nem kell semmilyen értelemben cipelned az ő hülyeségük súlyát, érted?
2014. szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!