Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai fiatalságról?

Figyelt kérdés
A 12,s13,14,15,16 éves korosztályta gondolok :). Egyáltalán semmi életcéluk, fontosabb az iphone mint az a saját édes anyuk,nagy swagek, le nézek

2014. szept. 5. 12:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs iphone, és jól el vannak nélküle az édesanyjukkal:D
2014. szept. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
*Nálunk nincs iphone egyik gyereknek se.
2014. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Elnézést,félre nyomtam és nem tudtam be fejezni.

*az iphonejuk fontosabb mint az édes anyjuk.

Le nézik azokat akik nem járnak annyira swag yolo Páwa ruhákban

2014. szept. 5. 12:59
 4/20 anonim válasza:
meg szànalmas hogy màr 14-15-16 évesen szülnek
2014. szept. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miről beszélsz, mert kicsit túlsúlyban nyomod a szlenget az értelmes magyar beszéddel szemben.

Egyébként mindig minden korban az idősebbek azt mondták, hogy szörnyűek a mai fiatalok és ez sosem volt igaz. Ugyanolyanok,mint eddig bármikor, csak most van okostelefonjuk és ennyi.

2014. szept. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%

Mostanában annyi kakadufejű, zselézetthajú fiatalt látok...Most volt az évnyitó. A lányoknak a fél fenek kinn volt a szoknyából. Párommal el voltunk szörnyülködve, pedig én 31, párom 33 éves. Nem vagyunk öregek. De mi még nem így mentünk évnyitóra...

Valahogy nem nézem ki a mai fiatalságból, hogy adott helyzetben a saját nemüknek megfelelő, régen mindennapos tevékenységeket el tudnák végezni.

Nyámnyila, fennhéjázó, beképzelt és urizáló népség.

Tisztelet a kivételnek persze.

2014. szept. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Ne a gyerekekre szörnyülködj kérdező, hanem a szülőkre akik ezt termelték ki magukból. Őket láthatod, és szörnyülködhetsz, az ő nevelésük az elkorcsosult utódok tömkeleg, akiket éjjel holt részegen a dizsiből és a detoxból szedegeti össze a liberális szülő-már ha összeszedi.
2014. szept. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
24%
Aza baj,hogy a világ változott olya irányba,ami miatt ilyenek.Nincsenek értékeik,kilátástalan a jövőjük;és a média is csak a szennyet sugározza nekik,nincsenek normális példaképeik..
2014. szept. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Tudjátok én a saját tapasztalataim alapján fejtettem ki a véleményem.16 éves lány vagyok, eddig az összes barátnőmnek minimum 5 barátja volt ebből 2-vel le feküdt.Valamelyik velem egykorú lány már 12 évesen nem volt szűz. A fiúk.. Hát ők pedig, szánalmasak,ahogy ki néznek azok a leopárd mintás ruhák, szűkebb farmereket hordanak mint én a viselkedésügyről nem is beszélek ...nem tudják meg becsülni a valódi értékeket, a családot,van tető a fejük fölött, vagy is normális körülmények között élnek. Néhány gyerek, ivó vizet nem kap napokig, ők pedig ha 20 percre el megy a net,hisztiznek...ez szánalmas.
2014. szept. 5. 13:43
 10/20 anonim ***** válasza:
73%

"Ne a gyerekekre szörnyülködj kérdező, hanem a szülőkre akik ezt termelték ki magukból." Jah, mert a gyerek nem tehet semmiről... Inkább mind a kettőn kéne szörnyülködni!


Amúgy ez olyan hülye duma, hogy régen is ilyenek voltak, meg az idősek mindig leszólnak stb. Rengeteg gyerek a mai korosztályből szörnyülködik a SAJÁT korosztályán, nemhogy még felfele... Én is 18 évesen szörnyülködöm ezeken a b**ikon meg k**vákon. Mert az nem egészséges, hogy 20 ból 15 ilyen, a többi 5 meg normális. És itt akkor a cigányokat nem is említettem, hogy ők miket művelnek. Tök normális az is, hogy a busz tele van olyan rib@*cokkal akik ülnek és facebook oznak, mikor egy csomó olyan nő áll, akik épp most mennek haza a munkából stb. Szóval én nem az egész generációt szólom le, csak nagyjából a 80-85% át ami ilyen selejtes.

2014. szept. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!