Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most töltöttem ki egy mensa.hu...

Most töltöttem ki egy mensa.hu lévő IQ tesztet. KB értettem a feladatokat pár feladatot rosszul csináltam meg.17 éves fiú vagyok. Lehetséges, hogy 122 IQ-m legyen?

Figyelt kérdés
Tehát ez az érték realisztikus?Mennyire megbízható ez az oldal?Fél éve csináltam egy másik oldalon, ahol 110 volt, azóta sokat olvastam, sakkoztam, vettem rubick kokcát.

#sakk #menza #IQ #rubick kocka #autópedálgázsprésöltönyhajtómű.
2014. szept. 8. 01:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A Mensa honlapján világosan leírják, hogy a felrakott teszt csak tájékoztató jellegű. A többi oldalon lévő tesztekről meg ne is beszéljünk.


Ha érdekel, akkor menj el hivatalos tesztírásra.

2014. szept. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
A magyar online mensás teszt egy vicc. Meg nagyjából mindegyik, ami online elérhető.
2014. szept. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Igen, lehet, mért ne lehetne? Nem rossz eredmény az!
2014. szept. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehetséges, de nekem meg 75-öt dobott ki annak idején, szal én úgy is állok hozzá.
2014. szept. 8. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Lehetséges, de semmit sem számít. A MENSA jószerével csak a matamatikai IQ-t méri. Orvosilag (tehát hivatalosan az IQ mérésére) nem használható, az eredményei nem érnek semmit.


Ha a valódi képességeidet akarod megméretni, akkor ehhez pszichológushoz vagy pszichiáterhez (inkább az előzőhöz) kell elmenni. Az ún. MAWI tesztet fogják veled megcsináltatni, és az a hivatalos. Az többdimenziós képet ad a valódi személyiségedről és a valódi képességeidről. A matamatikai IQ csak egy vékonyka szelet az emberi képességek között, és csak a született matamatikai zsenik és zseniálisok számára ér igazán valamit. A többi csak porhintés.

2014. szept. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mibe kerül az a teszt?
2014. szept. 8. 22:45
 7/8 anonim ***** válasza:

A tesztírás díja 2000 HUF, itt olvashatsz bővebben:

[link]

2014. dec. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha ilyet kérdezel akkor biztosan nics 122-es IQ-d!! 😂😂
2016. jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!