Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden egyes kövéren eltöltött...

Minden egyes kövéren eltöltött nap hasztalan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy érzem, amíg kövér vagyok, addig pocsékva mennek a napjaim/heteim/hónapjaim, nem tudok teljes életet élni, nem tudom élvezni az életet! Ez miért lehet? Más is érez így?

Pedig nem ia vagyok olyan kövér, inkább hájas, 170 cm-hez 80 kiló vagyok.


2014. szept. 14. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez butaság!

Ez idő alatt is tanulsz/dolgozol, barátkozol, építed az életedet...

A legtöbb dolognak köze sincs a súlyodhoz.

2014. szept. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez pontosan azért van, mert nem bírod magad elfogadni. Ez ellen még időben tenni kéne, mert depresszió is kialakulhat. Kell hozzá egy kis akaraterő, mint minden máshoz, meg mozgás, de tényleg nem nehéz.
2014. szept. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

z miért lehet? Mert agymostak. Mert mást sem olvasol, hallasz és látsz a magazinok címlapján, a tévé műsorokban, a filmekben, a zene klippekben, a mesékben, a plakátokon, a reklámokban, a ruha üzletekben, mint telivigyorral pózoló vékony nőket és férfiakat. Elhitted nekik, hogy szar alak vagy, mert nem úgy nézel ki, mint ahogy ők azt neked előírták. Sikerült bűntudatot kelteniük benned, mert nem fogyasztod a termékeiket és nem illesz az általuk kreált "ideális" képbe. A tömeg pedig birkaként bégeti a szabályaikat, rosszabb esetben kinéznek, amiért nem ugrod meg a szintjüket.

De konkrétan miért kéne neked beállnod a sorba és külön rosszul érezni magad? Ha lehámoznak, te is csak egy csontváz vagy, akit képtelenség megkülönböztetni a többi csontváztól.

2014. szept. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as ez nagyon tetszett:DD Ment a zöldkéz:)


Kérdező: fenéket:D és nem, képzeld egészséges lelkü embert nem a kilók fogják meghatározni. Hanem az egyénisége.

2014. szept. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dehogyis. Rajtam is van súlyfelesleg és mostanában én is úgy éreztem hogy banyek vékonyan tuti sikeresebb lennék a szerelemben.

De a 3-as engem is egy kicsit "helyrerakott agyilag" köszönöm neki így ismeretlenül is :D

2014. szept. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 162 cm vagyok, gimiben 2. évfolyamban 56 kiló voltam. Utáltam magamat, lefogytam 43 kilóra, de akkor is utáltam magamat. Most 58 kiló vagyok, és még mindig utálom magamat. Azt hiszem akármit csinálok, utálni fogom magamat. Te igyekezz ne ezt tenni.
2014. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!