Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért végeznek ki embereket?

Miért végeznek ki embereket?

Figyelt kérdés

Nem tudok rájönni hogy miért végezik ki az embereket pedig utánna olvastam de nem igazán találtam semmit :S

itt a link : [link]



2014. szept. 16. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert hülyék..
2014. szept. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az egyértelmű választ :D
2014. szept. 16. 15:47
 3/10 A kérdező kommentje:
azért még várom a többiek véleményét :D
2014. szept. 16. 15:47
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Mert megtehetik. És te nem tehetsz ellene semmit se. És ettől te rosszul érzed magad meg félni fogsz. Ők meg jobban érzik magukat ettől.
2014. szept. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy be lehessen vonulni az olajért... akarom mondani: rendet tenni. :P Olyan ez, mint az ál-kajiba volt (sehonnan jött szuperterrorszervezet elsőrangú brand recognition-el).


Ha olvasol amerikai sajtót (nem valami szaksajtót, hanem átlagembereknek való "paraszthülyítőt" pl. huffingtonpost-ot, vagy yahoo-t), akkor - gyakorlatilag - egy GI JOE vs. Cobras háttértörténet elevenedik meg előtted... (szuperjó vs. szupergonosz... tuti a tré) de a lényeg, hogy mennek az olajért (akarom mondani: rendet tenni). :P

2014. szept. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából fogalmunk sincs, hogy kik is csinálják ezt.

Összeesküvés elméletnek tűnhet, de akár szándékos uszítás is lehet, amit az USA csinál(volt már rá példa korábban is a titkosításukból feloldott iratok szerint). Könnyű így megtéveszteni a tömeget és irányítani.

2014. szept. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Ezt hívják terrorizmusnak. A félelemet használják, hogy elérjék a céljaikat.
2014. szept. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5ös 6os nagyon jól látja! Ha ezek annyira sietnének Amerikából védeni a jogokat, akkor már rég lerohanták volna őket és nem otthonról tolnák a rizsát. Érdekek. És hogy honnan szerzik a fegyvereket, amik hipermodernek az ottaniakhoz képest? Ki adja nekik? Ki pénzeli őket? ... Aki a muszlimoknak akar ártani. Nem mondok országokat de az hogy ezt a muszlimok nevében csinálják, állítólag, kvázi a muszlimokat ezzel 100%osan alázzák, lejáratják, ez mindent elmond: holott muszlim embereket is mészárolnak garmadába, csak az nincs fenn világszámnak, mert az ugye nem bűn... És az nem fontos annyira. Meg az akkor nem illene bele a mintába mert itt az a cél hogy a muszlimokat kelljen utálni. De lehet nézni és olvasni erről külföldi (nem amerika- és izraelbarát) oldalakon.
2014. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az utolsó kommentelő sorait olvasva kicsit olyan copy fillinget éreztem és megtaláltam hasonló képpen cselekednek mint Hitler az is a zsidókra fogott mindent vagyis hát nekem ez jött le valamennyire :D de köszönöm a kommenteket mindenkinek :)
2014. szept. 16. 21:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább azon gondolkozzál, hogy ha majd bejön valami nagy crack (elfogy az olaj, nagyobb természeti katasztrófa, akármi...) akkor mihelyt a politikai vezetők feloldják a törvényeket, milyen őrült gyilkolászás lesz mindenfele. (akár a nyílt utcán fognak csürhék agyongyilkolászni embereket-felakaztani a villanykarókra stb. stb.) Szóval azon gondolkozzál, hogy ezeket hogyan fogod túlélni? Egyébként nem értem, hogy miért mondják bele a kamerába az áldozatok a szájukba adott dolgokat, amikor úgy is tudják, hogy pár perc múlva egy éles késsel elkezdi vágni a füle alatt a bőrt egy olyan valami, vagy valaki aki még az arcát se meri vállalni. Vállalni, vállalni, vállalni, vállalni...................
2014. szept. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!