Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barátom a gumis papucsnak...

Barátom a gumis papucsnak köszönheti életét?

Figyelt kérdés

villanyt szereltek anyóssal, ki kapcsolták a biztosítékot, le áramtalanították és a barátom létrán szerelte az új lámpát, mikor fel kapcsolták a biztosítékot hogy valamit megnézzenek, nem volt jó. Ezért anyós ment vissza kikapcsolni, de a barátom a csavarral véletlenül hozzá ért az áram alatt lévő vezetékhez és megrázta. felkiáltott eldobta a kezében levő új lámpát, rosszul lett és le kellet ülnie, kis idő után szólalt csak meg, azt mondta még mindig zsibbad és az egész testében érezte az áramot és még a szívében is.

Annyi hogy volt rajta egy gumis papucs, az életét mentette? vagy ennyitől alapból nem halnak meg az emberek?



2014. szept. 24. 18:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%
jaj te butus. az aramutes szovodmenyei csak par nap mulva jelentkeznek, korhazba vele amig le nem all a szive
2014. szept. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
most ez komoly? elment edzeni...
2014. szept. 24. 18:44
 3/15 anonim ***** válasza:
Az áramütés csak nagyfeszültségnél öli meg az illetőt rögtön, ha "átszalad" rajta az áram, ott kialakulhat vérrög, ami napok/hetek/hónapok múlva hozhat nem várt eredményt.
2014. szept. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

MErt ennyi esze van! Míg fesz. alatt van a vezeték, nem nyúlkálunk ott semmivel, pláne nem fémmel.

Amúgy azért elmehetne dokihoz, biztos, ami biztos, máskor meg hívjanak szakit, ha ennyire analfabéták!

2014. szept. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azzonal orvos!!! Engem a porszivo fogot meg szoszerint... nem tudtam elengedni annyira megrazot orvost hivtak hozza pedig semmi bajom bem volt es be is vittek 1 ejszakara megfigyelėsre mert igen nem biztos hogy rogton azzonal problema alakul ki lehet par nap vagy ahogyan az elozo hozzaszolok irtak!!menjetek orvoshoz meg akkor is ha parod most jol erzi magat!
2014. szept. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kórházba megfigyelésre, vagy orvoshoz azonnal!!
2014. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6-os. véletlen volt azt hitte kivan kapcsolva, anyós lassú volt...

na most nagyon megijedtem, elsem érem mert nincs ott térerő lent alagsor terembe..

:S:S

2014. szept. 24. 19:07
 8/15 anonim ***** válasza:

Én a helyedben mindenképp elmennék egy szív és érrendszeri alapos kivizsgálásra a történtek után - és nem, jó darabig NEM mennék edzeni most, akármennyire is ettől MACSÓ (MACHO), FÉRFI ő most a te szemedben, hogy edzeni jár, és kolosszális izomzata van...


Amúgy meg: a villanyszerelő is egy szakma, iskolában tanítják erre az embert (nem csak úgy lesz valakiből, mert isteni villanyszerelői szikra gyullad az agyában)ahogy a kőműves, az ács, a bádogos, a tetőfedő is, meg még sorolhatnám... Amihez nem ÉRTEK, nem TANULTAM (iskolába, nem a szomszéd Fricitől, miközben ő 3 üveg sört elfogyasztott), annak én nem állnék neki, pláne egy ilyen "rázós" szakmának... a villanyáram, az elektromos áram ugyanis tud ölni...

2014. szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Csak helyesbítenék, a magasfeszültség nem öl, a sokkoló is 50000 Volt. Az áramerősség öl. Egy amper felett már halálos. A hálózati áram az olyan 10 A. Igen, zúzzatok el orvoshoz, de gyorsan.
2014. szept. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9-es

akármennyire is ettől MACSÓ (MACHO), FÉRFI ő most a te szemedben, hogy edzeni jár, és kolosszális izomzata van...


:D :D haha, erre nem nagyon tudok mit mondani csak röhögni. Nem is értem, na mindegy.


Amúgy meg én vagyok az idióta hogy azt írom villanyt szereltek, nem. Lámpát vettek és azt szerelték a helyére.


Elmentünk a korházba és mindenkinek köszönöm a válaszokat.

2014. szept. 25. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!