Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi esély van arra hogy...

Mennyi esély van arra hogy megtalálom azt a lányt akit a képzeletem alkotott és a tökéletes lenne számomra? (Tulajdonságok lent)

Figyelt kérdés
Szóval ki mennyi esélyt lát arra hogy egy olyan lánnyal fogok összejönni aki a szereti a fegyvereket, a háborús dolgokat, a rap zenét, van stílusa, külföldi származású, még jobban leszűkítve a kört orosz vagy ázsiai lány, szeret szórakozni és érti a vicceket és nem sértődik meg könnyen.

2014. szept. 25. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Hosszú távra esélytelen. Rövid időre: percekre vagy napokra lehet, hogy megtalálod, pontosabban azt hiszed, hogy megtaláltad, aztán majd rájössz, hogy nem.
2014. szept. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi. Adj lentebb az igényeiden, vagy törődj bele, hogy csak a képzeletedben létezhet.
2014. szept. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Legyél gazdag, adj fel egy hirdetést vagy utazz oda személyesen, és keresd meg:) Itt nincs sok esélye, hogy találsz....
2014. szept. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg mozdulj ki a panelból, és utazz ezekbe az országokba, ott legalább matematikai esélyed van ilyennel megismerkedni.
2014. szept. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elég ám az olyan is, aki a szereti, hogy Te szereted a fegyvereket, a háborús dolgokat...
2014. szept. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egy nagyon extra csaj :D Figyelj én minden erőmben hiszek az igaziban.Szerintem tedd te is ezt! :)
2014. szept. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#3: Nem is itt akartam találni, csupán egy kérdés volt hogy ki szerint mennyi esély van erre. :)


#4: Egyelőre nem tudom megtenni hogy elutazok ezekbe az országokba, de mindenféleképpen szeretnék.


#5: Ez is igaz, én is gondolkoztam ezen. Ha az elképzeléseimnek megfelelő lányt nem találom meg legalább akkor fogadjon el úgy ahogy én vagyok.


#6: Én is ezt teszem, ne aggódj! De nagyon későre nem szeretném halogatni. Ha minden tényleg sikerül úgy ahogy én terveztem akkor még fiatal felnőttként szeretnék apuka lenni, bár ez igencsak nagy szó.


Mindenesetre majd kiderül hogy van-e ilyen lány és hogy megismerem-e. Én egyelőre pozitívan állok hozzá.

2014. szept. 25. 23:23
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

kb 0.


de ha jót akarsz magadnak, nem mész oroszországba, se kínába, se északkoreába.


de mire eljutsz oda, lehet már enm is fogod szereti a rapet, és jobban érdekel majd a falmászás vagy a quadozás.

2014. szept. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"#5: Ez is igaz, én is gondolkoztam ezen. Ha az elképzeléseimnek megfelelő lányt nem találom meg legalább akkor fogadjon el úgy ahogy én vagyok. "


Nem úgy mondanám,"legalább", mert ez alapvető. Hogy elfogadjátok EGYMÁST, úgy, amilyenek vagytok, ez a fundamentuma a jó kapcsolatnak. És így összes többi probléma megoldható lesz.

2014. szept. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nyugodj meg :D !

Senki sem azt kapja majd amire számít!

2014. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!