Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A közömbösséget, és a nemtörőd...

A közömbösséget, és a nemtörődömséget, és az érdektelenséget hol oktatják?

Figyelt kérdés
Szeretnék részt venni, mert nem akarok kimaradni.
2014. szept. 28. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én pl. azért vagyok közömbös, nemtörődöm általában mindenkivel mert rossz a családi hátterem, egy napot eltöltesz velünk?
2014. szept. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kérdésedben benne van a válasz.

Ott ahol oktatnak. Mindent erőszakosan rámerőltettek az iskolában, ezért olvastam kevés könyvet később mert mindegyik elején bennem volt az az érzés mikor este még 2 oldalt el kellett olvasni 1. osztályba, mert ugye az volt a házi.

Biztos vannak olyan témák amik téged sem érdekelnek kérdező. Engem sem érdekel sok minden, de ami igen ahoz akkor is hozzászólok ha éppen nem kíváncsiak a véleményemre. Törődni meg nem mindennel érdemes.

2014. szept. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit tudom én, nem érdekel?! Ne légy má olyen, ez egy adottság. :)
2014. szept. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebben az országban. És kik oktatják? Mi magunk a társadalom tagjai (kivétel nélkül: idős, fiatal, középidős). Mit kell tenni, hogy megtapasztalja az ember? Ki kell menni az utcára és figyelni. Ha mégsem történik semmi, akkor úgy tenni, mintha elesne az ember. Majd ott megtapasztalhatja a közömbösséget, az érdektelenséget. Aztán lehet tovább nézelődni másmerre is...
2014. szept. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
az élet oktatja, ugyanis mindenki lesz@r mindenit.
2014. szept. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert nem érdekel :D
2014. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!