Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szemetekben; ha kiadják a...

Szemetekben; ha kiadják a bánatukat vagy uralkodnak rajta a jobb?

Figyelt kérdés

Tele cagyok haraggal és fájdalommal, a világot meg tudnám rúgni. A lakótelepen b..kó vagyok az emberekkel. A munkahelyemen nem lehetek szomorú, és bem is akarom, hogy szomorúnak lássanak, nem akarom ezzel őket is szomorúvá tenni, ezért folyton vidàmnak adom magam, így én se gondolok a gondjaimra. Túl vidám is vagyok, másoknak már idegesítő, ami jó.

Nèha eluralkodik rajtam az egész és csak merengenék a dolgokon amik történtek és megfojtanám, aki hozzám szól.

Gyűlölöm ezért is ha más rosszkedvű, lévén én 12 órában elfojtom bánatomat.

Ritkán panaszkodok, inkább soha, lèvén én, személy szerint, utálom a panaszkodó embereket plusz a környezetembek is van elég baja az én gondjaim nélkül.


Ti mennyire szeretitek az embereket akik elnyomják a bánatukat? Ha valakinek gondja van melyik típusú sajátgond kezelő embert szeretitek?


Ilketve úgy érzem jó ez, nem akarok bőgni senkinek, nem akarok senkinek megnyílni, jól kezelem az egészet, mégis újra vagdosno akarom magam, mint 1 éve. Miért?


24/L



2014. szept. 30. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintebb jobb ha az ember kimondja amit gondol,es nem magat emeszti belülröl.Sajnos en nem vagyok ez a tipus,es ezert mindig hetekig tudok ragodni valami miatt.
2014. szept. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alapvetően leszarom ki mit csinál míg engem nem érint.


De az se jó, mikor látszik rajta hogy gondja van, de nem mondja el, és nem is tudok segíteni rajta így. De fordítva az is fárasztó mikor valaki többet panaszkodik a kelleténél.


Az sem igaz, hogy ha kibeszéli akkor hamarabb túl van rajta...ahogy észrevettem minél inkább beszél róla, annál többször emészti magát, meg fárasztó ha valaki mindig mindenkinek elmondja minden nyűgjét baját.

2014. szept. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!