Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért lehet?

Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Ha tetszik például egy film, akkor mindenképp azt szeretném, hogy a barátaim, és akár a családtagjaim is megnézzék velem. Vagy ha valamilyen édességem van ami nekem ízlik, azzal is megszeretném őket kínálni. Már kezd furcsa lenni nekik, hogy mindent ami nekem tetszik rájuk akarok eröltetni. Ez miért lehet?

2014. okt. 4. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert ilyenek vagyunk, te ezzel probalsz meg a masiknak oromet okozni... Keress mas utat is arra, h masoknak oromot okozz, de azert ezt se neveznem rossz tulajdonsagnak.. :-)
2014. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk, mert rohadtul szereted őket és különösen kötődsz hozzájuk. Gondoskodással fejezed ki tudatalatt.
2014. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy ne érezd magad "egyedül" Jobb érzéssel tölt el, ha másoknak is ugyan olyan az ízlése.

Én ismerek hasonló embert, például ha nem kedvel valakit, akkor elvárja, hogy senki se kedvelje.

2014. okt. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. okt. 4. 15:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!