Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek igaz ez a mondás?...

Szerintetek igaz ez a mondás? : Kétféle ember létezik.

Figyelt kérdés

Két féle ember létezik: a pénzéhes és a hataloméhes.

A pénzéhesnek sosem lessz pénze mert csak a pénz motiválja és ha pénzhez jut elkölti.

A hataloméhes kezdetben csak meg akar élni a tudásából tehetségéből ha ez már sikerült akkor növeli a hatalmát és azért tudja növelni a hatalmát mert a pénz nem veszi el az eszét és tudja hogy honnan indult.



2014. okt. 5. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
nem igaz. nagyon sok ember van akire egyik se igaz a kettő közül
2014. okt. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz, sőt sokan már mindkettőnek elmondhatják magukat.
2014. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te melyik vagy?
2014. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ezt a mondást nem ismertem, de sem a pénzéhes, sem a hataloméhes jellemzését nem tartom valósnak. A pénzéhesnek lesz pénze, és nem költi el, de nem tudja igazán használni a maga javára. A hataloméhes meg sajnos sokszor harácsolóan pénzéhes. Én eddig csak olyan hataloméhessel találkoztam, akinek nem volt tudása és tehetsége a szakmájához, csak az adott pozició eléréséhez. Mindent bevetett, nyalást, pártba eblépést, felekezeti összetartás hangoztatását, de a legalapvetőbb szakmai kérdéseket sem tudta megoldni, azt a beosztottak feladatává tette. A pénzt meg csak a saját céljára használta fel, képtelen volt arra is, hogy gesztus értékű ajándékkal lepte volna meg a munka érdemi részét elvégző beosztottjait.
2014. okt. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ilyen mondás, de ha kiteszed facebookra és aláírod, hogy Einstein, valaki biztos felkapja. Onnantól meg már lesz.

Egyébként butaság.

2014. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki pénzéhes, az nem költi el, inkább gyűjtögeti.
2014. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egyik sem vagyok. Én a tengődő embert testesítem meg. Hamarosan szobrot is kapok.
2014. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!