Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Az egyik "barátnőmnek", ha bármit is mesélek neki nem hiszi el, mondok egy példát: Pár napja meséltem neki egy régi osztálytársamról elmeséltem neki h ő már 5.-től kezdve át ment egy gimis suliba (sulikról beszéltem neki), erre ő elkezdi,hogy persze, ö ezt nem hiszi el,nem is ismerem stb., holott én nem hazudok neki soha és nem is volt ilyen hibám, hogy előtte hazudnék. Volt már egy másik eset is,sőt sok ilyen van. Miért nem bizik bennem, pedig ő azt állítja,hogy én vagyok neki a legjobb bnője, ez igaz mert nagyon jól kijövök vele, kivéve amikor nem.
2014. okt. 10. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

azt nem hiszi el amit mondasz, szóval hog valakinek sikerült gimibe átmenni

szóval ő amolyan pesszimista gondolkodású, azt hiszi senki nem képes előre haladni, fejjebb lépni, stb


egy idő múlva le fog húzni téged, légy óvatos az ilyennel, aki nem leheteőségeket néz az életben, mert számára olyan nincs, nem hiszi el

2014. okt. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ő azt "hiszi", hogy reálisan gondolkodik,ezért nem hisz el semmit szinte, de azért hisz a szellemekben,reinkarnációban (az ufókban nem hisz,az még talán bizonyítható is lenne).
2014. okt. 11. 19:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!