Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy vîgasztaljátok meg...

Ti hogy vîgasztaljátok meg azt aki sír? Elmeséljem én hogyan?

Figyelt kérdés
Éljenek a szociális munkások!!!!!

2014. okt. 11. 09:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Meséld el. Érdekel.
2014. okt. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel.
2014. okt. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mond el, légy szíves
2014. okt. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De ti is meseljetek el! :)
2014. okt. 11. 12:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Mellé ülök és a közelében maradok, ha nem akar beszélni róla nem kell
2014. okt. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

chilli paprikával, az összes könny kicsordul a szeméből és egyből elfelejti, hogy sírt

na te jössz

2014. okt. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nehogy eláruld Kérdező, mert még megtudjuk. A kérdés logikáját viszont szeretném megérteni.
2014. okt. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A kérdés kiegészítőiből ítélve nem komoly az egész, de azért bírom, hogy mennyi embert izgalomba hozott a kérdés és észre se veszi a leírást.

Na de ha komoly válasz kell akkor:

Szerintem jobb ha az ember kiadja ami bántódást érez, mint bent tartja és elnyomja. Igazából szerintem azzal lehet segíteni a másikon ilyenkor ha mellette vagyunk, na persze erős paprikával, de egyeseknek nincs humorérzéke az azért elég vicces.

2014. okt. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Bocsánat, csak a kérdés kiírása óta nem igazán jutottam ide :D


Igazából az érdekelne ki hogy vígasztal.


Ami engem illet, sajnos én nevetni kezdek. Nem káröröm, csak zavaromban nevetek.

De azért vígasztalom az illetőt és ezt a nevetést inkább arra használom, hogy megnevettessem, hogy vidámságot hozzak neki.


Volt már, hogy egy tanárom sírt amikor kettesben voltunk. Álltam mint egy idióta, végül megsimogattam s karját ő meg furán nézett.

Nagyon kellemetlen volt, rossz volt látni, hogy fáj neki valami, de nem tudhattam mi mert nem rám tartozott és nem segíthettem még vígasztalással sem.


Ha közelebbi sír, először megnyugtatom, mert én is utálom, ha sírok, meg se bírok szólalni és valaki megállás nélkül "miért sírsz? Miért sírsz? Miért sírsz?"

Tudom, hogy jót akar, de várja meg amíg lenyugszok utána úgyis elmondom.

Ha sír a közeli ismerős megölelem és ringatom vagy megölelem és a fejem a fejére hajtom aztán ha nyugodtabb picit adok zsepit, ha tudok adok vizet és átbeszéljük mi a baj és hogy lehetne megoldani.


Ha távolabbi ismerős átkarolom, simogatom, szavakkal nyugtatom.


Ja és mindkét esetben próbálom viccelődve is megvígasztalni.


És ti?

2014. okt. 15. 00:11
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja és engem sokszor vígasztaltak úgy ha sírtam hogy adtak egy cigit, kimentünk cigizni és közben átbeszéltük.
2014. okt. 15. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!