Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek tetszik az un. Hatalmi...

Kinek tetszik az un. Hatalmi játék?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi ti meddig mennétek el ha a státuszotokról van szó?

Két fél között zajlana egy régi sértés, mindkét fél a maga igazát védi, a felek nem egyenlő pozícióból indulnak, s mindkét fél mindenre képes. Csak azért, hogy a másiknak keresztbe tegyen. A "rangosabb fél" ráadásul csal is.


Kinek mennyit érne meg a győzelem, vagy maga az igazság?


2014. okt. 14. 09:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Természetesen csak az a lényeg hogy a másiknak rossz legyen. Az nem baj ha utána mondjuk lelkiismeret furdalásom van vagy ilyenek idővel majd talán elmúlik. Viszont az fontos hogy mindenki lássa hogy én kemény vagyok nem adom fel egy könnyen mert különben mindenki más is ezt játszaná el velem...


Csak vicceltem. :) Attól függ mi a tét, illetve milyen a kapcsolatom a másik féllel. Mit szeretnék tőle.

2014. okt. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!