Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme van a buszsofőrrel...

Zsebvirág kérdése:

Mi értelme van a buszsofőrrel smúzolni?

Figyelt kérdés
Nem csak 1 vonalon tapasztaltam már, hogy egyes egyènek szeretnek egèsz úton a buszsofőrrel beszèlgetni ès rendszerint e ,,jelensègek" a kinyalt figurák. Mi èrtelme ennek? Nèmelyik sofőr akkora tajparaszt, hogy mèg az ABC-t se tudja lebetűzni + így elvonja az útról a figyelmèt.

2014. okt. 21. 06:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

Igen nagy a vezetett órája valamennyi sofőrnek, akik képesek zavartalanul beszélgetni vezetés közben. Ezt még sokan friss jogsival is képesek megcsinálni.


Arra gondoltál, hogy kollégáival, ismerőseivel, törzs utasokkal beszélnek?


Történt valami amiatt, hogy valaki beszélt a sofőrhöz? Úgy értem, valami helyrehozhatatlan, valami igazán szabálytalan, ami csendes környezetben semmi esetre sem fordulhatott volna elő? - Ha nem, akkor mi ért zavar? Szeretnél te is beszélgetni valakivel? Nem? Más beszélgetését milyen alapon akarnád korlátozni? Egyszer, ha végállomáson jársz, menj be, kéretszkedj be az irodába, ahol reklamációt fogadnak. Beszélj velük.

2014. okt. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Vezetés közben tilos a busz vezetőjével társalogni. Elég feltűnő táblával is jelzik. Kérdező, szerinted mit jelent a tajparaszt?
2014. okt. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Mert milyen vagány, amikor a diszkó elé beparkolnak a 7-es busszal!
2014. okt. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Ezt már én is észrevettem, tele volt a busz emberrel, ment vagy 100km-t, közben egy fiatal csajszi szabályosan udvarolt egy roggyant, öreg buszsofőrnek, az meg már olyan ideges volt, hogy ha ez most nem megy be az árokba, akkor soha.

A csaj moziba akarta hívni, mindezt a busz közepéről hallgattam, odáig elhallatszott. Próbáltak nem odafigyelni az emberek.

Nem kicsit volt kínos.

2014. okt. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Mondjuk ha éveken keresztül nap mint nap látják egymást, neadjisten szimpatikusak egymásnak, akkor miért ne beszélgetnének. Az egy dolog hogy ki van írva hogy nem szabad, az meg egy másik, hogy tényleg tudnak úgy vezetni.

Cifrábbat is láttam már buszsofőrtől, ezt most nem ecsetelném, de százszor nagyobb biztonságban érzem magam ha csak beszélget.

Jahh, tedd a szívedre a kezed és mondd hogy te soha nem beszélsz vezetés közben!

2014. okt. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

na ez a beszélgetéstilalom a leghülyébb szabály a buszokon

egy sofőr sem tartja be, pedig utaztam már olyannal is aki aztán mindent betartatott

ők is örülnek, ha beszélgethetnek valakivel

2014. okt. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát a mobilozásnál elismerem, hogy jobb, de b*sszus az én buszom egy autópályán megy, ha ott elb*sz vmit akkor ott mindenki meghal. Ráadásul a feljárónknál már volt egy tömegbaleset, 14-n haltak meg :(
2014. okt. 21. 10:55
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

nem b*ssza el nyugi, ez miatt legalábbis biztos nem

az autópálya még biztonságosabb, mint a főutak

2014. okt. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#8: pedig hiszed vagy nem, nagyon sok baleset kiváltó oka pont az, hogy a sofőr nem az útra figyel. Nem csak a telefonálás zavarhatja meg a vezetőt, hanem a beszégletés is. Nem is igazán maga a beszéd miatt, hanem azért, mert önkéntelenül is az ember rá-ránéz a beszélőre. Főleg ha jellemzően egy erősen riboid tulajdonságokkal bíró mindenét kitevő hölgy az, aki a sofőrre nyomul.


Azt mondjuk tényleg nem értem, hogy mit esznek sokan a buszsofőrökön. Van olyan hölgy ismerősöm, akin a fél Kisalföld Volán átment. Mint ha egyetlen szempont lenne nála: buszsofőr legyen az illető.

2014. okt. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

"Azt mondjuk tényleg nem értem, hogy mit esznek sokan a buszsofőrökön"


Vazze! Hát neki van a faluban a legnagyobb ótója!

:)

2014. okt. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!