Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért "b zi" az aki a jobb...

Miért "b zi" az aki a jobb csuklóján hordja az óráját? 15/F

Figyelt kérdés
Én is, mindkét szülőm, testvérem, keresztanyukám és unokabátyám ia a világ életünkben jobb kézen hordtuk az órát, ez amolyan családi örökség. De tegnap meg azt mondták, hogy b zi az aki jobb kezén hordja az órát.
2014. okt. 22. 05:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez butaság. Bal kézen szokás hordani, de nem ettól függ a nemi hovatartozásosod, nyugi. :)
2014. okt. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%

Aki ezt mondja, az csak egy befásult k*cs*g.

Amúgy én is jobb kézen hordom.

Bár én azért mert amikor eladói m.körben dolgoztam, akkor a bal kézben volt a mappa + rajta a számológép,

jobb kézben pedig a toll és így egyszerűbb volt dokumentáció közben rápillantani a dátumra és az időre.

Aztán azóta a jobbon van.

2014. okt. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Volt egy idő amikor én is ott hordtam, aztán hallottam hogy elvileg a homo emberek hordják ott, alapból bal kézen szokás hordani.. de hogy ebből mennyi igaz, az kérdéses.
2014. okt. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kb a pont leszärom kategória... :D Nem mindegy, hogy melyiken van? :D Aki ezt nézí/ez alapján ítél na az a buzeráns
2014. okt. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

én balkezes vagyok ezért hordom jobbkezemen az órám, ha meg valaki lebu-ziz emiatt azt agyonverem.


24F

2014. okt. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"De tegnap meg azt mondták..."


Ki?

A Jóisten személyesen?


Miért kell mindenkinek minden ostoba megjegyzését komolyan venni?

2014. okt. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=sujSTntcfG0


Hallgasd meg a fenti számot és értelmezd a szövegét. :-)

Sok mindent elárul a mai fiatalság gondolkodásáról.

Ha nem a jobb kezeden hordod az órát, akkor másba fognak belekötni. Legtöbben olyanok "b ziznak", akiknek fogalmuk sincs hogyan öltözködik egy meleg. Sok esetben jobban értenek a divathoz, elvégre a legjobb stylist-ek is melegek. :-)

Tehát ha valamit másképp csinálsz, mint a megszokott, azért vagy b zi, mert azt hiszik, hogy ezzel a másságodat akarod kifejezni.

2014. okt. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ki hol viseli az órát nem jelent semmit. Sokan bal kézen viselik mert jobb kezesek. Van aki jobb csuklón viseli mert balkezes. ennyi.
2014. okt. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig úgy tartottam logikusnak, hogy aki bal kezes az jobb kézen, aki jobb az meg bal kézen hordja. Engem pl zavarna írás közben, ha a jobb kezemen hordanám.
2014. okt. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Jobbkezesek a bal kézen szokták hordani, balkezesek meg a jobb kézen. Nemi érdeklődésnek ehhez semmi köze.
2014. okt. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!