Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez irigységnek számít?

Ez irigységnek számít?

Figyelt kérdés
Mindig is jó kapcsolatom volt a bátyámmal és felnéztem rá, amiért a nyelvek ragadnak rá. Mint kiderült én inkább a művészetekben vagyok jó de úgy érzem ez mind semmit sem ér a testvérem tehetségével ellentétben. Nekem a nyelvek soha nem mentek igazán most se mennek. Nem tudom miért de hiába mondja mindenki hogy olyanok az általam alkotott dolgok mintha igaziak lennének, úgy érzem a testvéremmel ellentétben én nem sokat érek. Gyakran inkább elcserélném a rajztudásom a nyelvekhez való érzékért cserébe. Ez irigységnek számít vagy már annál rosszabbnak. 14/L

2014. okt. 24. 19:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Ui.: ez ellen esetleg lehetne valamit tenni?
2014. okt. 24. 19:10
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
ha rajzban vagy jó akkor menyj azon az úton, midnenki másban jó, amugy lehet sok munka és tanulás árán
2014. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez irigység, de nincs vele semmi gond, természetes emberi dolog.

Csináld, amit szeretnél, amiben jó vagy, de persze egy-két nyelv megtanulása is elengedhetetlen.

Senkinek sincs belekódolva a DNS-ébe, hogy "ez soha nem fog tudni megtanulni egy nyelvet", vagy éppen "ennek a keze alól semmi jó nem fog kikerülni, maximum pálcikaemberek".

Csak gyakorolj, tanulj, ha valamit szeretnél. A te rajztudásod sem csak a semmiből van, valószínűleg már gyerekkorod óta firkálgatsz, amiből egyre szebb dolgok sülnek ki. Olvass sokat, gyakorolj,vezess naplót, és fejlődni fogsz. A biztosra veszem, bátyád sem úgy született, hogy már öt nyelven beszél.

Ha szeretsz alkotni, és jó vagy benne, akkor csináld, talán egyszer én is sokat hallok majd rólad, de ha mellette nyelveket akarsz tanulni, az is megoldható. Gyakorlat teszi a mestert. Nincs olyan, hogy nyelvérzék, csak olyan, hogy komolyabb kapcsolatba került a nyelvekhez, többet olvasott, tanult, zenét hallgatott stb.

Remélem segítettem.

2014. okt. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen...


De szerintem jól rajzolni sokkal nehezebb, mint pár nyelven beszélni... :)

2014. okt. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hidra12 ***** válasza:

Mindenki ért valamihez.

Énis jól rajzolok de nyelveket énis inkább tanulnék

2014. okt. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!