Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt miért csinálta?

Ezt miért csinálta?

Figyelt kérdés
Skype-on bejelölt egy nő. Se a neve se képen szereplő nem nem ismerős. Pedig elég jó az arcmemóriám. Megkérdeztem honnan ismerjük egymást? Két variációval állt elő. Meg hogy az egyik helyen valakivel voltam, de nem írta le kivel. Annyira hülye meg nem vagyok, hogy ne emlékeznék így valakire. Az is fura, hogy a skype címem új, volt egy barátnőm, akivel már nem állok szóba, ki is volt akadva miatta. Volt egy mondata skype-on, amit csak ő használt.
2014. okt. 24. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Töröld le. Engem pár éve egy afrikai csaj jelölt be, aki azért fűzött, hogy küldjek neki pénzt kajára, aztán feljön hozzám magyarországra.. :'DDD
2014. okt. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem minden hatso szandek nelkul jelolt be, en siman torolnem.
2014. okt. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mikor megkérdeztem ismer-e idevalósi embereket, akkor kilépett. ilyen nevű embert még az fb sem dobott ki.
2014. okt. 24. 21:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem amerikából jelöltek be már kétszer is, simán letöröltem.
2014. okt. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!