Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a bajom? Miért folyik a...

Mi a bajom? Miért folyik a könnyem és bizsereg az egész testem?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és egy kicsit hiányzik a gyerekorrom!

És mikor ezt a videót néztem az egész testem bizsergett és elkezdtem könnyezni!

https://www.youtube.com/watch?v=_xAueTwJFV4


Mi lehet velem a baj?



2014. okt. 25. 20:13
 1/6 anonim válasza:

Semmi bajod nincs.

Egyszerűen csak mindenkiben ott bújkál a gyermeki énje, ami az emlékeknek köszönhetően ki akar törni.

2014. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De sok filmnél előtör ez ! Például titanic közben vagy Anne a zöld oromnál is rámtört. Vagy ha olyan zenét hallok ami hat a lelkemre! Nagyon nehéz visszatartani mások előtt a sírást! Mi csináljak hogy ne legyenek ilyen érzéseim?
2014. okt. 25. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeség, de egy próbát megér. Csinálj egy olyan napot, amikor egy kicsit ,,visszamehetsz,, az időben, akár hívd meg a régi barátaidat és csináljatok együtt olyan marhaságokat, amilyeneket régebben szoktatok. Amúgy ez teljesen normális, nálam is előfordul olykor-olykor, ilyenkor próbál valami olyanra gondolni, ami most szép az életedben.
2014. okt. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos folyton a múltat probálom visszahozni! De az a baj ha egyszer kiengedem a könnyem nem tudok leállni! Nem birok aludni és be is lázasodtam!
2014. okt. 26. 03:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha valóban így van, szerintem menj el egy pszichológushoz, biztos vannak ilyen beszélgetős terápiák, egy ismerősünk is volt már hasonlón és azóta sokkal boldogabb :)
2014. nov. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy újságban olvastam, hogy van egy úgynevezett Pán Péter-szindróma, amit, mint kifejezést ugyan használnak, de diagnózissá még nem vált, szóval ez olyan emberekre jellemző, akik rettegnek a felnőttlét minden kihívásától és a gyermekkor világát biztonságosabbnak, vonzóbbnak és valóságosabbnak érzik. Ennek oka lehet az önbizalomhiány a túlságosan zárt család vagy a túl szoros szülő-gyerek kapcsolat. A jelenségnek egyébként több fokozata van és csak akkor tartják kórosnak, hogyha az illetőt megakadályozza abban, hogy érett, felnőtt, komoly döntéseket hozzon. Szerintem szakadj el egy kicsit az otthoni környezettől és kirándulj, vagy tényleg menj el orvoshoz, nem hinném, hogy ez gyógyíthatatlan probléma. :) Sok sikert! :)
2015. aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!