Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem lenne elég pénzed...

Ha nem lenne elég pénzed mindkettőre mit választanál?

Figyelt kérdés
Új ruhákat vennél vagy pedig a drágább hobbidhoz valo kellékeket? Nálam spec festékekről és 1000ft-s filcekről van szó anya meg mindig leszól h mikor veszek már új farmert meg ruhákat de mire odajutnék mar elment a pénzem ezekre, ételre meg utazásra (egyébként egyetemista vagyok)
2014. okt. 28. 09:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, van-e ruhám, amit hordjak. Ha összesen egyetlen nadrágom van, akkor inkább azt vennék, és majd később, mikor lesz pénz a hobbira, akkor költenék arra. Elvégre is a hobbi várhat kicsit, de ha nincs miben utcára menned, egyetemre járnod, az sokkal rosszabb.
2014. okt. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hobbira. Nőni már nem fogok (max. kerületben, de nálam erre kicsi az esély szerencsére/sajnos), így új ruha nem nagyon kell.
2014. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ebben a cipőben járok most. Úgy próbálom megoldani, hogy ruhákból csak annyit veszek, amennyire feltétlen szükségem van (pl. ha kell egy cipő ami nem ázik be, vagy ha elszakadt a gatyám és kell egy új akkor azt,stb...). Így nincs sok cuccom, viszont marad mellette a hobbimra is. :)
2014. okt. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Vegyél ruhákat turkálóban, ott lényegesen olcsóbb és egyáltalán nem rossz állapotúak!! Nekem a cuccaim 85%a onnan van, és senki nem mondaná meg h nem valami puccos plázában vettem :D 3 vans cipőm, zara gatyám, zara / h&m / atmosphere meg mindenféle fölsőm is onnan van. Darabja 700ft :D
2014. okt. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#3-as vagyok! A 4-es válaszolónak igaza van, a felsőim nagy részét én is turiban veszem! :3 Sokkal jobb cuccokat hozok el onnan piti pénzért, mint bármelyik márkás boltból. :)
2014. okt. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A ruhaim mar eleg regiek. 9.es korom ota nem nottem szoval utoljara a kozepsulis eveimben vasaroltam.ruhakat de meg igy is valahogy ugy erzem hogy a filcekre meg festekekre nagyobb szuksegem van pedig nem is rajzolok olyan szorgalmasan. Nadragbol pl 2 van ami nem melegito es kenyelmesnek is mondhatom
2014. okt. 28. 10:33
 7/12 A kérdező kommentje:
Regen en is turikba jartam de miota idekoltoztem ahol ugye egyetemre jarok minden turiban még a polok is 1000 forint felettiek de lehet ha hazamegyek hetvegen megnezem nyitva vannak e a regi turkalok
2014. okt. 28. 10:40
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
1-2 nadrágra ruházz be, egy hónapig kibirod ha nem veszel filceket. Főleg ha nem rajzolsz sokat, nem is fogynak ki olyan gyorsan.
2014. okt. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Felváltva költenék. Nem költeném mindig minden pénzem ruhára, de a hobbira sem. Egyszer erre, utána a másikra. Éppen amelyikre nagyobb szükség van. Ha nincs egy normális nadrágom, akkor az lenne az elsődleges.
2014. okt. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hobbira, nekem sokkal fontosabb az, ami örömet okoz, a ruhák és a külsőm nem tartozik ezek közé, nem vagyok hiú.
2014. okt. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!