Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi lesz at emberis...

Szerintetek mi lesz at emberiséggel 2020-2025-re?

Figyelt kérdés
Talán addigra fölfedezzük a földönkívülieket, vagy ők fedeznek fel minket? világvége lesz? meghalunk? boldogak leszünk? mi lesz? szerintetek.. 16/F vagyok és korombeliektől várom a választ. esetleg aki most 25-30 éves. ti mit vártok?

2014. okt. 28. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:

A válaszaid közül egyik sem, legalábbis szerintem.

Amire számítok, hogy Magyarország valamilyen irányba, de drasztikusan változni fog.

2014. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És a világfejlődés? (nem csak magyarországra gondolok)
2014. okt. 28. 19:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Elsősorban politikai változásokra számíts.

Földönkívüliek... én is erre vágyom, mert egy varázslatos más bolygóról származó kultúraként fogom fel és nem úgy, hogy "Jajj kilövik lézersugárral a házunk".

Valószínűleg még óriásiakat fejlődik a technika, vegyük csupán azt, hogy jövőre fog megjelenni a "légdeszka". Aztán ott a mesterséges inteligencia fejlődése is... szóval 10 év múlva már találkozhatunk a scifikben megismert robotokkal. Ha már az űrnél tartunk, ha minden jól megy 2020ban lesz a Mars expedíció.

Nem akarlak elkeseríteni, de háború is várható mivel Európába rég nem volt ilyen tartós béke (ukránok máris problémáznak).

Érdekes jövő elé nézünk :)

16/F

2014. okt. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szennyezett világ lesz a technika fejlődése miatt. Talán bűnszövetkezetek alakulnak, mármint több mint ami most van. Kirobban a III. Vh. Aztán ki tudja... szerintem ahelyett hogy ebbe gondolunk bele, jobb, ha örülünk a mának.
2014. okt. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

10 év... ennyi idő alatt nem lesz drasztikus változás.


Ha a földönkívüliek esetleg felfedeznének, akkor hozzájuk képest mi egysejtű élőlény szintjén lennénk, szóval kár lenne velünk foglalkozniuk.


boldogok soha nem leszünk, mert az ember telhetetlen.


világvége se lesz.


meghalunk? talán! Lehet holnap elüt minket egy busz.

2014. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó. érdekes válasz volt :D
2014. okt. 28. 20:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is lesz 3. világháború.
2014. okt. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Durva, hogy már 6 éve nem volt itt válasz😃 Jelenleg klímaválság van... Nagy viharokkal. Elvileg június 21.-én lesz a következő világvége
2020. jún. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!