Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van ez a Született feleségek...

Van ez a Született feleségek epizódrészlet. Valaki megtudja nekem ezt mondani?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=pHCpwDpInsc


0.22-nél Lynettnek miért állnak olyan furcsán a szemei? Mármint, hogy az egyik jobban összehúzódik, mint a másik, vagy, hogy mondjam.

Az idegtől van, vagy a kimerültségtől?

Oké, tudom, hogy furcsa kérdés, de ma néztem meg ezt a részt és elgondolkodtatott. Nem igazán láttam még ilyet senkin.



2014. nov. 1. 15:00
 1/4 anonim válasza:
Arcmimika. Jólw eltudja játszani a lestrapált,többgyetekes anyát. Neki a szerepe is ilyen kicsit idegbetegebb volt. Nekem os van ismerősöm,aki ilyen.
2014. nov. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, azt tudom, hogy ez csak színészkedés, csak azt nem tudtam, hogy ezzel pontosan mit akartak ábrázolni. :)
2014. nov. 1. 15:12
 3/4 anonim válasza:

Valószínűleg mindkettő lehet.

Egyrészt ideges, mert tudja, hogy bűnrosszak a gyerekei, és megmondta neki Hayes, hogy nevelje őket...

Másrészt fáradt, igen. Egyszer mondta a férjének, hogy már 6 éve nem aludta végig az éjszakát.

2014. nov. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
düh és kimerültség kombinációja
2014. nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!