Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi van velem az utóbbi napokban?

Mi van velem az utóbbi napokban?

Figyelt kérdés

Rámjött egy ilyen leszarok mindent érzés.

Semmi és senki nem érdekel, ha az emberek beszélnek hozzám képes vagyok őket otthagyni egy szó nélkül, felmondtam a munkahelyemen (diákmunka) mert nem volt kedvem dolgozni és hasonlók.

Az a baj hogy amikor felmondtam akkor is tudtam és éreztem hogy nem kéne de mégis megtettem.

Előtte nem voltam ilyen. Sosem hagytam ott senkit aki beszélgetni akart velem még akkor sem ha én nem akartam vele, mert nem akartam megbántani.

Mekkora egy bunkó vagyok te jó Isten, de egyátalán nem zavar.


2014. nov. 1. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Már velem is volt így, csak nekem nagyobb az önuralmam. Vagy lehetséges, hogy megváltozott a gondolkodásmódod, és a világnézeted még nem igazodott hozzá.
2014. nov. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ki vagy égve.

Ilyen egyszerű.

2014. nov. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

18 évesen ki vagyok égve?

Ez jó hír...

2014. nov. 1. 22:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem is ez van mostanába :)) egyszerűen alig érdekel valami, leszarok mindent, zért csak ritkán van bűntudatom. Az embereket is, hisz egyik hülyébb mint a másik, valahogy elegem lett sokmindenből, most abban a fázisba vagyok h leszarok mindent s mindenkit, jól érzem magam. Most jöhetnek a negatív kommentek, nem érdekel. Régen nem voltam ilyen, régen megfeleltem az elvárásoknak, régen időben értem haza, régen úgy tettem mintha az mind, amit teszek boldoggá tenne...ez régen volt. Most viszont jó így...mivrl mi a fenének kéne megfelelni bárkinek is? Miérr kéne úgy éljek, ahogy más azt megmondja? Miért? Egy életünk van, akkor b@sszus azt éljük úgy, ahogy szeretnénk, boldogan, korlátok nélkül. Mi a francnak kéne hallgassak mimdem vadbaromra, tudom, hogy nekem mi a jó. Ennyi volt, nem érdekel mennyit csalódtak bennem, csak azért nem fogok olyan lenni, ahogy más elvárja, hogy az boldog legyen, úgy élek ezután, hogy én legyek az. Boldog.

Tehát sztm ez jó kedves kérdező, baromira jó leszarni mindent magasról, még akkor is, ha ez az időszal nem tart örökké.

17/L

2014. nov. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!