Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik egyáltalán ilyen?

Létezik egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés
az emberek személyiségébe szeretek bele, azért kicsit a külső is számít, de nekem igazán a személyisége, függetlenül attól, hogy milyen nemű. Ha van ilyen-és nem én vagyok az egyetlen- akkor ennek mi a neve? És ez jó vagy rossz? 16/lány

2014. nov. 14. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez teljesen természetes, ezért nincs is neve. Vagyis természetesnek kellene lennie, csak mára a médiából ömlő szenny egy torz világot eredményezett, ahol a szépség a minden.

Valójában evolúciós szempontból csak férfiszemmel kellene a szépségnek dominálnia, a nők szemében a biztonságnak, a megbízhatóságnak kellene imponálnia.

(Mielőtt a többiek rá sütnék: nem vagyok ronda és nem vagyok megkeseredett, sikertelen lúzer.)

2014. nov. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, létezik. Nekem is a belső sokkal fontosabb, ha szerelmes vagyok, az nem a külsőnek szokott szólni.

Jó, persze, azért egy K. Kingával nem tudnék járni, mert elfogna az undor, na de értelmes kereteken belül nem a külső számít.

2014. nov. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pl. teljesen ilyen vagyok.
2014. nov. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!:)
2014. nov. 15. 15:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!