Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem merek tojást enni, attól...

Nem merek tojást enni, attól félek, ha nincs jól megfőzve akkor a kiscsibe kikell a gyomromban?

Figyelt kérdés

Félek a tojásevéstől.Mikor ettem régen, akkor is százszor megrágtam, de még azt is, akkor is féltem, hogy a sejtek összeállnak, és a gyomromban egy csirke lesz!

Más is van ezzel így?



2014. nov. 16. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Valószínű...
2014. nov. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A tojás egy megtermékenyítetlen petesejt. Nem lesz belőle kiscsirke. Ha meg lenne is, akkor a gyomorsavban feloldódik így is-úgy is, mielőtt még kikelhetne. Meg meg is fullad.
2014. nov. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy ha fel is éled, akkor szörnyű kínhalált hal a gyomorsavadban.
2014. nov. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A bolti tojások nincsenek megtermékenyítve. Biológiailag LEHETETLEN, hogy kikeljenek. Azok a csirkék, akik tojják, sosem találkoztak kakassal, egy nő se szülhet gyereket, ha még nem találkozott férfival. Ne félj emiatt! :)
2014. nov. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!