Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Menjek a buliba vagy ne?

Menjek a buliba vagy ne?

Figyelt kérdés
Párommal élek 2 éve a szüleinél, 5 éve vagyunk együtt. Munkahelyemen szervez munkahelyi bulit (most kezdtem itt), de a páromnak nem tetszik a buli jellege (hely, zenekar), mert az elveivel ellenkezik. Az én elveimmel is. Ha nem megyek el a bulira a munkatársaim elég sokáig kikzösítenek (annál is jobban , mint eddig), ha elmegyek örök szomorúság és egyedüllét vár rám úgy a párkapcsolatomban, hogy közben nem szakítunk. Menjek, maradjak? kerestem más bulilehetőséget, a környéken ez az egy van/lesz....

2014. nov. 16. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
wuuuut? mi az ami ellenkezhet egy céges bulin az elvekkel? vidd el őt is,egy kis pofavizit 2-3 óráig és aztán elmentek haza..
2014. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
úgy munkahelyi, h munkatársakkal mennék, párom nem akar jönni azt modta inkább meghal. a buli jellege leginkább a basszunk be legalja mulatósra dolgot meríti ki
2014. nov. 16. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:

nem nagyon értem én ezt a kérdést...


Hogy ütközhet a ti elveitekbe, hogy mások hogyan isszák le magukat?

Azért, mert odamész, még nem kell lealjasulnod. A részegek úgysem veszik észre, hogy te iszol-e vagy sem.

A párod pedig igazán támogathatna, főleg, hogy neked sem álmaid netovábbja egy ilyen összejövetel.

A legjobb megoldás az lenne, ha ketten mennétek, hiszen ellenétek ketten, de mégsem vonnád ki magad teljesen a közösségből.

Nem is értem hogy lehet ilyet mondani, hogy inkább meghal, mint hogy veled tartson.

Az meg, hogy "örök szomorúság és egyedüllét" vár rád a kapcsolatodban elég abszurd elképzelés...

Ez nagyon úgy hangzik, mintha a párod hisztizne és duzzogna, hogy nem hajlandó veled menni, de ha te elmégy, akkor nem adja kölcsön a mackóját kb.

2014. nov. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2014. dec. 2. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!