Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is mostanában...

Szerintetek is mostanában egyre több fiatal kopaszodik?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre az elmúlt időben hogy a 20-on éves férfi ismerőseim közt eléggé megemelkedett a kopaszodó vagy már kopaszok száma. Utcán is elég sok ilyet látok, viszonylag fiatal férfiak de már majdnem kopaszok.

Szerintem régen kevesebben kopaszodtak már ennyi idősen.

Ti is tapasztaltok ilyet? Mit gondoltok erről?



2014. nov. 17. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem kopaszodnak többen, csak látványosabb a dolog, a jelenlegi hajviseletek, divat miatt. :D

apám pl. ötvennéhány éves és elnézve a 20-30 évvel ezelőtti fényképeket, tablóképeket - rendszerint a valamivel hosszabb haj volt divat a fiúknál, férfiaknál. na nem feltétlenül a vállig érőre vagy még hosszabbra gondolok. hanem egy 4cm-es hajhossz már kevésbé sejtet kopaszodást, mint egy 2cm-es. na meg a fazontól is függ.

2014. nov. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TheHologram ***** válasza:
100%
Akármennyire is hosszú a haj,látni azt ki kopaszodik. És igen,valóban több, azt nem tudom miért.
2014. nov. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hmm azt hittem csak beképzelem...
2014. nov. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A felhasználó ***** válasza:
42%
Rosszabbul élünk mint 4 éve. A stressztől jobban kopaszodik az ember.
2014. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így látom. Meg a depressziós, lelkileg kikészült ember is több van. Én szerintem hamarosan őszülni fogok(21 éves vagyok).
2014. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!