Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lesz azzal az emberrel,...

Mi lesz azzal az emberrel, aki beteljesitette a kuldeteset, az eletceljat?

Figyelt kérdés
Pl en milliardos akarok lenni, harcolok erte, es mondjuk csoda tortenik es lesz egy milliardos cegem, vagy megnyerem a lottot. Ennek kicsi a valoszinusege, de most ezzel szemleltetem a kerdesemet. Ha en eddig ezert kuzdottem mondjuk es erre vagytam, mi kesz ezutan velem? Ezert lesznek a gazdagok gyakran ongyilkosok es drogosok? Mert ugy erzik, nincs mar dolguk az eletben? A wall street farkasa szerintem jopelda erre, mert o penzt akart es tobbet es mindig tobbet, szetdrogozta magat, igen, talan azt mondjatok az csak egy film, de ez a valosagban is ugyanigy megvan. Ha pl valaki gyereket akar, mondjuk 18 evesen szul, a gyerek mire o 36-40 elkoltozik, eli az eletet es ujra nincsenek celjai az eletben mert beteljesitette azt, amire vagyott, folnevelte a gyereket/gyerekeit. Mi lesz az emberekkel, akik terveket szõnek, beteljesul?? Egy ideig boldogok, s aztan?? Felek. Van egy nagy tervem az eletben es most a kapujaban allok hogy valora valjon, nem kene sok, minden rajtam mulik, de felek, hogy ha most hagyom megtortenni, akkor az eletem celtalanna valik, mert ezt terveztem egeszen idaig, erre tettem fel az eletemet, hosszu es nehez utat jartam be, de felek, hogy ha beteljesedik a vagyam, akkor mar nem lesz miert elnem.

2014. nov. 30. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy átlagos ember mindig újabb és újabb vágyakat szül. Ha megkapja azt már természetesnek tekinti. De a vágyak szerintem kimeríthetetlenek.
2014. nov. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

És utána holnap is felkel a nap...

Új célok jönnek....

Ha nincs cél, jön a depi.

2014. nov. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Újabb célok! :D Vagy is nem feltétlen újabbak, hanem esetleg azon a "nyomvonalon" folytatottak. :D Azért kíváncsi lennék melyek voltak számodra azok a célok, amelyek után már ilyen "kilátástalannak" látod az elkövetkezendő céljaidat.:D
2014. dec. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt olvastam egy könyvben,hogy az a jó ha a léleknek feladatot adunk. Mert ha nem mi adunk neki feladatott, akkor majd kitalál magának egyet,majd azt követően egy másikat és így tovább.

Az "életcél" elérése után az következik,hogy egy másik, egy további cél kezdő pontjához érünk. Minden cél elérése egy valaminek a kezdete , azaz maga a cél egyben a kezdet is.

Te magad írtad a példát, - Ha pl valaki gyereket akar, mondjuk 18 evesen szul, a gyerek mire o 36-40 elkoltozik, eli az eletet es ujra nincsenek celjai az eletben mert beteljesitette azt, amire vagyott, folnevelte a gyereket/gyerekeit.- Látod, ebben az esetben is a "cél" fojtatódik. A felnőtt (gyerekeknek)embereknek is lesznek gyerekeik, azaz lesznek unokák akikkel megint mint gyerekekkel lehet,kel foglalkozni,nevelni őket,gondoskodni róluk,stb.

Törekedj és tegyél meg minél többet minden nap, ne halogasd a munkát a feladatok elvégzését. Ne félj,tegyél és cselekedj a jóért,hasznosért,szépért.

2014. dec. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az egeszseges lelkuletu ember folyamatosan uj celokat keres maganak.


Aki kemeny drogos lesz, annak altalaban egyeb szemelyisegbeli, lelki betegsege van. Lehet ha nem lenne milliardos, akkor is alkesz lenne valami lepukkant kocsmaban.


Egyebkent attol ne felj, hogy milliardos ceged lesz, ennek a valoszinusege meglehetosen csekely :)


Inkabb arra koncentralj, hogy ne elerhetetlen, irrealis celokat tuzz ki magad ele, kis lepesekben haladj, es mindig csak a kovetkezo fokozatra koncentralj. Ha tul nagyok a celjaid, hamar frusztralt leszel es feladod.

2014. dec. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A felhasználó ***** válasza:
Visszamegy az NPChez a jutalomért.
2014. dec. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!