Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálja, jelent valamit?

Miért csinálja, jelent valamit?

Figyelt kérdés
Egy ismerős pasival beszélgettem, rám nézett, de közben a vállam mellett lévő kirakat üveget simogatta.
2014. dec. 3. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet volt rajta egy légpiszok és azt akarta levakarni.
2014. dec. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

De van is erre vicc:

Szex után fekszik egy fiatal pár az ágyban. Igen, most is jó volt. A férfi és a nő egyaránt háton fekve bámulják a plafont.


A nő gondolja: „Most miért hallgat? Miért van ilyen csöndben? Olyan komor! Talán nem volt neki jó? De hát úgy tűnt jó volt neki. Nekem jó volt! És ha neki nem? Nagyon komor! Jaj szólalj már meg könyörgöm! Mi lehet vele? Vajon mi járhat a fejében? Nem bírom ezt a csendet… Komoly a tekintete. Valamin nagyon gondolkodhat. Nyilván komoly dolog lehet! Jesszus! És ha szakítani akar? Talán már nem vagyok neki elég jó? Vagy csupán most nem volt neki jó és ez már gondolkodóba ejti? Lehet, hogy egész eddíg csak erre kellettem neki? Na de várjunk csak! Hát a komoly dolog, a komoly döntés… hiszen… hiszen az lehet pozitív is! Mi van ha feleségül akar venni! Jesszus! Vagy talán gyerek? De hát az maga után vonja a házasságot is! Jaaaj én nem bírom ezt! Szólalj már meg könyörgöm! Most mit nézhet? Mi járhat a fejében?”


A férfi gondolja: „Ott a plafonon az a légy! Hogy az istenbe nem esik le?”

2014. dec. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!