Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért jó egy lánynak, hogy...

Az miért jó egy lánynak, hogy ilyen szövegeket ír?

Figyelt kérdés

Ilyeneket, h vár az éjszaka, meg hasonlók. Utalva ezzel valszeg arra, h megyek pasizni.

Most miért kell feltűnősködnie, ha pasizni akar, akkor ne rúgjon már a másikba még egyet, akit lehet, h jobban megviselt a szakítás. Nem? Ezt miért kell csinálni az embereknek?


2014. dec. 12. 22:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mert végtelenül hiúak.
2014. dec. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ez kicsit szánalmas kategória már nekem. De szemét is, mert a másiknak valszeg sokkal rosszabb, s nem veszi ezt figyelembe.
2014. dec. 12. 23:04
 3/19 anonim ***** válasza:
Kiírja, hogy menőzzön vele. Nem akar senkit megbántani, egyszerűen ezzel nagy arcnak gondolja magát.
2014. dec. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

nem értem hogy ez téged miért érdekel


ki nem szarja le hogy hova megy és mit mond ha egyszer már nem kiváncsi rád


ha mégis beszélsz vele akkor mond azt neki hogy te meg inkább otthon maradsz az új barátnőddel a paplan alatt, franc se mászkáljon ilyen hidegbe

2014. dec. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

friss még, s azért zavar.

nem kell ilyennel menőzni sztem.

2014. dec. 12. 23:58
 6/19 anonim ***** válasza:
A lányok (meg sok fiú is) ilyen. Minden egyes érzelmi változásnál kiposztolnak valami hülyeséget, egyik percben még halálra vágynak, következőben meg dúl a láv, ez ilyen, neked nem kötelező nézni.
2014. dec. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A szakítás okozta fájdalom akkor kezd el múlni mikor már tényleg felfogtad hogy vége.


Ezt úgy tudod a legjobban megérteni ha arra gondolsz hogy te hagytad el a lányt és ha vissza akarna jönni akkor sem engednéd. Ez azt jelenti hogy vissza vetted a hatalmat.


Te most pont az ellenkezőjét csinálod.

A lány kezébe adtad az irányítást és azt nézegeted hogy mit csinál, hova megy, össze vissza kezelget téged.


A szerelmi bánatban az a legosszabb hogy elhiteti veled hogy a másik volt a tökéletes partner.


Ez egy oltári nagy baromság.


Sokkal jobb csajok vannak.

Tehát előre fele nézel és a következő a helyzet:


Az új barátnőd csinosabb mint a régi, sokkal jobban össze illetek, nagyra értékel téged és viszonozza az érzelmeidet vagyis ugyanúgy szeret téged mint te őt.


És ha két hét múlva valaki megkérdezi hogy mi van az ex-eddel akkor csak annyit mondasz neki hogy: az meg ki ?

2014. dec. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
nem nézegetem, mert nem is tudom, messze lakik, ez távkapcs volt.
2014. dec. 13. 10:00
 9/19 anonim ***** válasza:

"És ha két hét múlva valaki megkérdezi hogy mi van az ex-eddel akkor csak annyit mondasz neki hogy: az meg ki ?"


Szerintem ez pont annak a jele, hogy nincs túl rajta. Ha túl van rajta, tud róla beszélni.

2014. dec. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
utolsó mond vmit.
2014. dec. 13. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!