Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen jelei vannak ha tetszek...

Milyen jelei vannak ha tetszek egy lánynak?

Figyelt kérdés
Rám néz, de amikor odanézek, elkapja a fejét, kerüli a szemkontaktust, de ha mégis egymás szemébe nézünk zavartan elmosolyodik. Tánc órán őt kértem fel, és a többiekkel ellentétben nem ellenkezett. Nem beszélgettünk túl sokat, de általában ő kezdeményez. Ezek jelenthetnek valamit? 16/f

2014. dec. 12. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Tudsz róla hogy te vagy a férfi ?


Mert ha eljutott az agyadig akkor talán neked kéne felszedned őt.


Mire vársz még, hogy megkérje a kezed ?

2014. dec. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudsz róla hogy nem azért írtam ki a kérdést hogy beszóljanak nekem? A kérdésre válaszoljatok, légyszíves.
2014. dec. 13. 00:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, nem lehet biztosra mondani. Van, hogy csak csinálják, de próbáld meg, hívd el valahova nyugodtan. Nem fogja letépni a fejed, nem lesz gond.
2014. dec. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

Nem megsértődni kell hanem megtenni amit mondtam


'neked kéne felszedned őt'


Pont azért nem mered mert túl sértődős vagy, túl érzékeny.


Azon agyalsz hogy mi lesz ha visszautasít, ettől félsz mert azt hiszed hogy valami lesz.

De nem lesz semmi, nem veszíthetsz semmit maximum egy kis töketlenséget.


Én bemegyek egy plázába és oda megyek 15 csajhoz hogy felszedjem. Ebből kb. 7-8 vissza utasít. 2-3 gondolkozik hogy megadja-e az elérhetőségét annak ellenére hogy van pasija és 4-5 pedig megadja a facebook-ját.


Egy kineziológus azt mondta hogy 4 perc alatt össze lehet hozni egy új kapcsolatot, erre én azt mondtam hogy 2 perc elég.


Nem azért beszélek itt neked hogy beszóljak az érzékeny kis lelki világodnak hanem azért mert tapasztalt vagyok a témában és tudom hogy mi van.


Természetesen te fiatalabb vagy és csak most kezded a dolgot de azt megmondom neked hogy az életed folyamán nagyon kevésszer fog téged felszedni egy csaj.


Szóval kapd össze magad mert te vagy a férfi, legalábbis jó lenne ha azzá válnál.

2014. dec. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ha egy sor alapján le tudnád írni a jellemem, elismerően bólintanék, de ez most nem jött be. Ha észrevetted volna, csak a te stílusodat vettem fel, amin sürgősen változtatni kéne. Aki "bemegy a plázába és felszed 15 csajt" azt inkább sajnálni tudom hogy nincs rendes kapcsolata.

#3 köszi az értelmes választ, ment a zöld kéz :)

2014. dec. 14. 10:08
 6/6 anonim ***** válasza:

De pontosan hogy bejött.


Ilyet csak olyan ember kérdez aki nem biztos magában.


Én elmondtam hogy bárkivel bárhol meg tudok ismerkedni.

Az hogy melyik lánnyal milyen kapcsolatom van az a körülményektől is függ meg a lánytól is.

De hát ezt te nem tudhatod mivel még azzal is képtelen vagy összejönni akinek tetszel.


Te csak sajnáld magadat mert örülnél ha fele annyi kapcsolatod lenne az életedben mint amennyi nekem volt eddig.


Az ilyen embereknek mint te az sem elég bizonyíték ha a lány oda megy és azt mondja hogy bejön neki.


És az hogy oda írod a másiknak hogy ment a zöld kéz az nem neki szól hanem nekem. Próbálsz itt kavarni de csak szánalmasabb leszel tőle mint amilyen már most is vagy.

2014. dec. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!