Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalabb srácok (16-17)...

Fiatalabb srácok (16-17) Nektek miért jut eszetekbe ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
Sétáltam ma a folyosón az iskolában és szembe jött velem két srác ezek 1-1.5 fejjel magasabb nálam, és a magasabbik srác nekem löki a barátját. Már ahogy közeledtem feléjük tudtam, valamit akarnak, ezért is figyeltem fel rájuk. Megkérdeztem tőlük, hogy van-e valami problémájuk, de nem válaszoltak, mentek tovább. Majd a következő szünetben a újra elsétáltam mellettük, miközben ők az osztályuk előtt álltak, és a srác újra nekem lökte a barátját. Aztán most már nem hagytam és ellöktem magamtól, mondván "Takarodjál már innen!". Következménye nem igazán volt, nem csináltak erre semmit. A kérdésem a következő lenne: Miért csinálnak a fiatalabbak, (tisztelet a kivételnek) ilyen fas*ágokat, ahelyett, hogy megadnák a tisztelet vmilyen szinten... Borzalom. Katolikus iskolába járok, szval az hogy megverjem, vagy csak hogy helyre rakjam őket, az ki van zárva...nem lenne nagy ügy, mert 2 db ropi harcosról van szó. A véleményetekre lennék kíváncsi, hogy Ti mit gondoltok erről? (19/F). A válaszokat előre is köszönöm:))

2014. dec. 12. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Kötekedni akar.Vagy az aki lökdösi a haverját haragszik rá,esetleg heccből meg akarja veretni.
2014. dec. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szennyezett és elbutított egy világban élünk az már biztos.

Meg akarták mutatni hogy "tökösek" nem félnek ha nagyobb és erősebb vagy mert a territóriumokba ők az alfa hímek,a bikák.

Ráadásul gondolom észrevették hogy nem vagy agresszív ütöm-vágom jelleg ezért volt bátorságuk megtenni,legközelebb használj más testtartást,tekintet hátha segít!

2014. dec. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igazad van persze, de (nem nagyképűségből mondom) van egy kiállásom, gondolok itt a nézésre, testtartása, testalkatra és ezeket gyakran használtam eddig mindig beváltak:) Az, hogy meg ők bikák, nem tudom, nem hiszem, már csak a testalkatukból kiindulván, vékonyak és magasak, max 70 kg ketten együtt...
2014. dec. 13. 00:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

lol, először azt hittem lány vagy (no offense) és azt gondoltam biztos azért löki neked a haverját, mert bejössz neki.


De akkor alószínűleg tényleg elég nagy retardáltak és csak f**zméregetés volt. Megmutatták, hogy nagy arcok. Most hogy odaszóltál, nem hiszem, hogy nagyon szórakoznának még, de ha mégis, akkor az osztályfőnöküket vagy az igazgatót felkeresed és megmondod neki a problémát. Más békés módot nem tudok mondani, persze azon túl, hogy beszélsz velük, de érződik rajtuk, hogy idióták.

2014. dec. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nanenáné15 válasza:
Parancsolj tekintélyt magadnak!Ez lehet még egy nagyon jó megoldás :)
2014. dec. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek a kis szellemileg visszamaradott gyerekek... Amelyik neked lökte a gyereket verjél le neki egy nagy büdös pofont és többet nem fogja.
2014. dec. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!