Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ha játszok...

Miért van az, hogy ha játszok valami lövöldözős, vagy valami akciódús játékkal amibe futni kell, vagy mozogni, akkor megizzadok? Igaz eléggé belélem magam a játékokba. Lehet ezért van?

Figyelt kérdés
Csak érdekességből kérdezem, hátha valaki tudja...

2014. dec. 14. 15:41
 1/8 Razorclaw ***** válasza:
csak arra ügyelj, hogy mikor esetleg zuhansz, vagy lőnek ne verd a fejed az asztalba vagy ne ess hátra dá! meö meö pöpö! amúgy azért van mert daGadtvagfghfj
2014. dec. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok az értelmi szintedhez! Sportolok rendszeresen, szabadidőmbe egyszer kétszer leülök játszani... 76kg vagyok...
2014. dec. 14. 17:17
 3/8 Razorclaw ***** válasza:
13%
persze én meg az aki elhiszi mindezt
2014. dec. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor ne hidd el ki nem szarja le hülyegyerek. Ha nem tudsz válaszolni arra a kérdésre ami feltettem, minek dumálsz?
2014. dec. 14. 22:05
 5/8 Razorclaw ***** válasza:
24%
A kérdésed sajnos fölötébb érdekes... Ezért sem értem, hogy hogyan van az, ami nincs! Nos ha egy négydimenziós koordináta-rendszert kapcsolunk a speciális relativitáselmélethez, akkor megkapjuk az események biológiai szerkezetét, miszerint te egy energia kvantumának tört hányadosát polarizálod-be, ami azt eredményezi hogy a hidrogén nukleonok száma jelentősen megnő! Nos te nekem ne hazudoz!
2014. dec. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Ha ez igaz hogy 76 kg vagy és rendszeresen mozogsz akkor szerintem ez azért van, mert az agyadnak ilyenkor azt a féltekéjét használod, ami többek között a képzelőerőt irányítja így sokkal jobban bele tudod magad élni a játékokba (mint az átlag ember)
2015. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes válasz, köszönöm utolsó!!!
2015. jan. 3. 19:15
 8/8 anonim válasza:
Nincs Mit :)
2015. jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!