Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktál teljesen jelentéktelen...

Szoktál teljesen jelentéktelen dolgokon kiakadni, vagy sírni?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen dolgokon?:)
2014. dec. 16. 03:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. dec. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kakaó39 ***** válasza:
9%
mi számít jelentéktelennek?
2014. dec. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
A nők már csak ilyenek.
2014. dec. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én igen sajnos, egy csomószor filmeken is, de nem csak a szomorú részeken, hanem a meghatóakon is, pl ha valakinek gyereke születik vagy ilyesmi. Meg olyan is volt már, hogy iskolában elkezdtem sírni, elég ciki volt..
2014. dec. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, még a jelentősebb dolgokon sem.
2014. dec. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármin képes vagyok elsírni magam... hallgató vagyok a kórházban gyakorlaton, ma fenn a szülészeten a kis csecsemők között úgy könnybe lábadt a szemem, mert jöttek értük az anyukák, és olyan szeretettel várták őket. Én meg ettől teljesen meghatódtam, de kicsit ciki lett volna kieregetnem a könnyeimet.

De ez csak egy példa, egy megható jelenetnél képes vagyok akár a Barátok Köztön is sírni, meghallgatok egy szép dalszöveget és elsírom magam. De könyvön is volt, hogy bőgtem, olyan megható volt. Szóval ezek jelentéktelen, mindennapos dolgok, de az én életem része, hogy folyton elpityeredek valamin :D

2014. dec. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerencsére nem.
2015. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!