Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Ti mit reagáltok ha egy...

Fiúk! Ti mit reagáltok ha egy lány sír? (és nem hisztiből)

Figyelt kérdés

2014. dec. 24. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha ismerem és jóban vagyok vele, akkor megpróbálom megvigasztalni, meghallgatni, stb.

Ha nem ismerem, az esetek többségében felesleges akármit is tenni, mert egy idegennek úgy sem mondanak semmit, ráadásul én sem ismerem annyira, hogy tudjam, mivel lennék képes felvidítani.

2014. dec. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A környezettől, körülményektől függ.
2014. dec. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem verem tovább.
2014. dec. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Leverek neki még egyet még azért is.
2014. dec. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Észbe kapok és egy lukkal feljebb rakom be.
2014. dec. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Minden rossz véget ér 1x. Majd abbahagyja.
2014. dec. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

3-4-5!

Nektek köszönhettem, hogy igazán boldog karácsonyom lett!

:'D

2014. dec. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Idén nyár végén volt, hogy nagyon szomorú voltam, de visszatartottam a könnyeimet, otthon akartam kisírni magam. Felszálltam a vonatra, beraktam a fülhallgatót, amiben pont egy szomorú szám ment. Fél perc múlva elkezdtem zokogni, és nem tudtam abba hagyni. Velem szemben két kb. velem egykorú srác beszélgetett, de mikor elkezdtem bőgni totál lefagytak szerencsétlenek, láttam rajtuk, hogy nem tudnak mit kezdeni a szituációval. Gondoltam, hogy fel kéne állni, és keresni üres helyet, de az is hülyén jött volna ki, meg nem akartam sírva végigmenni a vonaton. Ezért kifordultam az ablak felé, próbáltam a kezemmel takarni magam, persze kevés sikerrel. Elkezdtek kérdezgetni, hogy mi a baj, mondták, hogy ne sírjak, az egyik elővett egy csokit a táskájából, hogy egyem meg. Tök rendesek voltak, jól is esett, de totál hülyének éreztem magam.
2014. dec. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!