Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azzal a kérdéssel fordúlnék...

Azzal a kérdéssel fordúlnék hozzátok, hogy a iúk amikor azt mondják nem tudják eldönteni a dolgokat tényleg nem tudják vagy csak húzzák az időt és nem akarnak semmit?

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálattal értesítelek, hogy a bolygó férfi lakosságának nincs egy titkos kollektív tudata, amitől mindenki ugyanazt gondolná ugyanarról a helyzetről, vagy ugyanazt mondaná, amikor mond valamit.

Ez bizony egyedi dolog.


Így a kérdés megválaszolására vagy az a bizonyos ember lenne képes, akiről szó van, vagy egy minimum Danny Blue szintű roppant megbízható gondolatolvasó.

2015. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17%

Pontosan úgy van ahogy mondod, húzzuk az időt és nem akarunk semmit.


Ugyanezt csinálom egy lánnyal, képtelen felfogni hogy nem akarok tőle semmit ugyanakkor megbántani sem akarom azzal hogy elküldöm a faszba.


Ha tetszik egy lány akkor nincs időhúzás, nincs halogatás és nincs mellé beszélés és biztosan tudom hogy találkozni akarok vele. És azt hiszem a legtöbb fiú egyetért velem ebben.

2015. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát pedig akkor elég rosszul csinálod, Robi

inkább bántsd meg (de finoman), mint hogy fölöslegesen húzd az idejét.

velem is csinálta ezt valaki, bár szerintem tetszettem neki, az egyértelmű volt, de ki tudja, miért, mégsem akart kapcsolatot, csak időről-időre flörtölt velem, és húzta az időmet tök fölöslegesen, én meg vártam, hogy na mi lesz már.

inkább visszakérném azt az időt.

2015. jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!