Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valakinek van hozzá véleménye?

Valakinek van hozzá véleménye?

Figyelt kérdés
Utálom az embereket! Mindenki csak a saját dolgával törődik. Csak a saját malmukat hajtják. Tönkertesszük a földet. Egy erdőből vagy egy hegyről nézve egy város egy betondzsungel. Szürke, zajos és szmogos. És e rohanó világban az emberek ezt már észre sem veszik. Csak panaszkodni tudnak mindenért, mikőzben, ha nem okoznánk károkat, nem lenne miért panaszkodni. Csak is mi tehetünk mindenért. Ez a felelőtlenség, ahogy tönkertesszük a környezetünket az borzasztó. Az ember azt hiszi, hogy sokkal jobb kikapcsolódni egy wellnes hotelben. Medence, jackussi meg hsonlók. Pedig ez is csak a pénzről szól. Ilkyen drága hotelban voltam, olyan drága szolgáltatást vettem igénybe. Pedig nincs annál jobb, amikor az ember elmegy egy háborítatlan természetbe, leül és körbenéz. Megszállja az a csend, a friss levegő, fák, bokrok, a kék tiszta égbolt, a fehér felhők a lágy szél és a kellemes meleg napfény. Ezeknél nincs jobb dolog az emberi életben és az emberek pont ezt teszik tönkre! Pár eber ugyanígy gondolkozik, de kevesen vagyunk. Egy szebb világot kellenne létrehozni, nempedig egy lakhatatlan betontömeget, ahol csak a szmogos, szürke levegő, a kocsik és emberek alkotta tárgyak zaja, a nyűzsgés és az egymáson való átlátás teszi tönkre az élet harmóniáját. Rossz úton haladunk, és már sajnos elkopott a jó út. Akit kicsit is megérintett ez az írás, kérem osszameg ezt a gondolat foszlányt minnél több tásrsával, hogy legyen esélyünk egy szebb világra. Hisz együtt létezünk ezen a bolygón, mégis külön.
2015. jan. 1. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérek egy zsepit.
2015. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Remėlem,autó helyett a bringát nyomod és nem csak szavakkal kövezed ki a harmóniába vezető utat.
2015. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek! Sajnos nem a bringát tolom. Itt koptatom mindennapjaimat egy városban. Ha valahova mennem kell, ha tudok gyalog megyek, de legtöbbször kénytelen vagyok a tömegközlekedésre hagyatkozni. De itt nem is ez a lényeg. Ezt azért írtam, mert körbenéztem és feleszméltem, hogy hol tartunk. Hol tartunk mi emberek.
2015. jan. 1. 20:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb minden normális ember ráébred erre, nálad most jött el az idő. A következő lépés, hogy tegyél is valamit, legalább a saját érdekedben.
2015. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jelentkeztem a magyar WWF-hez önkéntesnek
2015. jan. 2. 15:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Na az király! :D

És miket kell csinálnod?

2015. jan. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még nemtudom. Tegnap jelentkeztem. Még nemtudtam megnézni az e-mailjeimet, mert hibát ír ki a freemail.
2015. jan. 2. 16:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne "betontömeg", baromi nagy nehézséget okozna hozzájutni olyan dolgokhoz, amiket városban kapni. (műszaki cikkek, háztartási gépek)

Nem lenne választék iskolákból, és munkahelyekből. Egy csomó fontos szolgáltatás nem lenne. Nem lenne rendes közlekedés, sok nehézség adódna.

Ezek olyan dolgok, amik szükségesek minden ember számára.

Azt viszont nyugodtan meg lehet tenni, hogy nem szemetelünk, és nem pazarolunk.

2015. jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!