Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az Anna szép név?

Szerintetek az Anna szép név?

Figyelt kérdés

A barátaim azt mondták szép, de úgy érzem csak kedvességből.

Nektek mi a véleményetek?



2015. jan. 2. 20:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%
Amennyire szép, annyira unalmas, elcsépelt már. Sajnos.
2015. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%
Nekem valóban tetszik, csak az a problémám vele, hogy az ismeretségi körömből szinte mindenkinek ez a második keresztneve. Ùgyhogy nekem ez egy ilyen "b" variáciòs név, de ez nem von le a szépségéből!:-)
2015. jan. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Furcsa, mert magamon kívül egy Annát ismerek, viszont 7-8 Petra barátnőm van és kétszer annyi Krisztina. Szóval nálam nem olyan gyakori, de pont ezt szeretem benne. A gyerekemnek tuti olyan nevet adok amiben szerepel az Anna név. Pl. Johanna:) Köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 3. 22:52
 14/15 anonim ***** válasza:

kérdező, hány éves vagy? csak mert én 39, és az én korosztályomban talán egy Annát ismerek, (viszont rengeteg Anikót, pár Anettet).


viszont amikor általános iskolában tanítottam, a 2000es évek elején, tömve minden osztályban volt legalább egy Anna.


Krisztinát én is rengeteget ismerek, Petrát viszont most csak olyat tudok mondani, akit hallásból/látásból ismerek.

2015. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

igen az és elégé gyakori név

Nekem tetszik

2015. márc. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!