Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az szégyen, ha...

Szerintetek az szégyen, ha egy 14 éves fiú naplót ír minden nap a vele történtekről?

Figyelt kérdés

Szegényt mindig mindenki csak piszkálja és csak én vagyok egyedül az osztályban, aki mindig kedves hozzá és én soha nem nevetem ki őt!!!

Szerintem magányos és ez lehet ennek az oka! Szerintetek szégyellnie kell???



2015. jan. 3. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért kéne? Ha neki így esik jól... Én is írok naplót, mondjuk nem naponta, hanem inkább havonta (nincs időm rá). Szerintem nem olyan dolog, amit szégyellnie kellene.

l

2015. jan. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kingacorbi válasza:
Nem kell szégyelnie ez nem szégyen hogy felírja ezeket.
2015. jan. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A naplóírás teljesen elfogadott lett, mióta bejöttek a blogok és a vlogok. A régi hagyományos (kézi) naplóírás szerintem csajos.
2015. jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már miért lenne szégyen?? Aki emiatt képes kinevetni valakit az nem normális. Én is írok naplót, soha senki nem szólt meg még miatta, pedig régebben szinte mindenért piszkáltak egy csomóan.
2015. jan. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ő kézzel írja és a kis könyvet hozza az iskolába is! Sőt, gyakran tanórán is ír bele...
2015. jan. 3. 12:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor csak simán fura, de nem feltétlenül ciki
2015. jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, a bátyám is írt, igaz, nem órán.

Senkinek semmi köze hozzá, lehet hogy ő majd író lesz, ők meg nem.

De ha aggódsz érte, akkor finoman figyelmeztesd, hogy bizony sok a s*g.g.f.e.j, és egyszer lehet hogy ostobaságból elveszik tőle és felolvasnak részleteket belőle, amin a sok i.d.i.ó.t.a birka nevetni fog.

2015. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, ha a suliba is viszi, nem árt ha jó mélyen a táskájában még mielőtt pár k***ög elcsórja.
2015. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!