Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Temetéses kérdés?

Temetéses kérdés?

Figyelt kérdés

A barátom nagymamája meghalt. Én ugye ott leszek mellette majd a temetés végéig. A sógornőmnek is van egy barátja. Nekünk mikor kell részvétet nyilvánítani? Mi kezdünk ezzel vagy hogy megy ez? És nekünk is az egész családnak részvétet kell nyilvánítani? Elnézést, ha kicsit tudatlan vagyok ez ügyben, de eddig vagy én voltam az, akinek részvétet nyilvánítottak vagy a temetés végén mentünk a tömeggel és akkor nyilván mi is nyilvánítottunk.

Ez hogy megy?



2015. jan. 4. 12:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a barátod mellett állsz,neked is részvétet nyilvánítanak,ha mögötte,akkor nem.Ha a tágabb tömegbe,akkor vonulsz velük sorban.De ha a barátoddal érkeztél,akkor amikor találkozol a családdal,illik részvétet nyilvánítani,nem kell megvárni a szertartást végét.
2015. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!