Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg létezik?

Szoszke51 kérdése:

Tényleg létezik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon furcsa nekem, hogy azt állítjátok alfában képesek vagytok az emberről információkat megtudni a nélkül, hogy ismernétek. Szóval ki tudná ezt nekem bebizonyítani? Megadok néhány adatot magamról: 13 éves vagyok és Viviennek hívnak.

Kíváncsi vagyok miket tudtok rólam meg a "képességeitekkel"... Milyen démonjaim vannak?



#démonokat #magyarázatot kérek
2015. jan. 6. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nem létezik.
2015. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez kamu :) ne higgy el mindent.
2015. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

uuu en tudom...lany vagy, meg altalanosba jarsz, tulsagosan el akarod hinni a dolgokat es tadam


amugy ilyen nincs, nehogy elhidd :D

2015. jan. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szöszke :D

Ki mondta, hogy képesek vagyunk rá? Egyébként vannak emberek, akik fogékonyak ilyenekre, de ez csak így gépen keresztül nem működik.

2015. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy érzem a csakráidból, hogy a december hónap fontos neked. Valamelyik családtagodnak van ünnepe olyankor (vagy az ünnepek).
2015. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak írj le pár dolgot magadról, ami bosszantja őket, aztán majd azok a nagyon okos internetemberek kitalálják az egész életed, sőt, olyan dolgokat is tudnak rólad, amiket még te sem tudsz magadról! Így működik ez Internetországban.
2015. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te egy nagyon naív kislány vagy, van sok barátnőd, de a barátod visszautásított, mert nem jöttél be neki.
2015. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen, a december fontos nekem!!
2015. jan. 8. 16:28
 9/9 anonim ***** válasza:
nehogy elhidd már :D ilyen nincs,hogy valaki neten keresztül tudjon ilyeneket :D
2015. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!