Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Webox reklámarcai transzszex...

A Webox reklámarcai transzszexuálisok?

Figyelt kérdés

Merthogy szerintem úgy néznek ki. A fiú olyan mint egy csaj, csak minimális szakállal, a nőnek meg magas homloka és lófeje van. Itt láthatóak:


[link]

[link]

[link]


Nekem elég gyanúsak!



2015. jan. 8. 02:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Legelső dolog, amiről leolvashatsz egy transz embert, az a magassága. Transz nő magasabb, mint egy rendes nő, transz férfi alacsonyabb, mint egy rendes férfi.


A férfit azért látod nőnek, mert nincs jellegzetesen szögletes arca, gondolom a smink és a photoshop miatt, és a szemöldökét nagyon ívesre szedték, azt nem engedtem volna a stylistnak.


A nőnek tényleg magas a homloka, és a haját úgy viseli, mintha takarná az M betűjét, ami a másik képen látszik, tehát vagy a fodrásza vágta félre, vagy pedig tényleg MtF.


Ilyesmit egyébként nem illik kimondani, még akkor sem, ha valakiről biztosan tudod.

2015. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"Legelső dolog, amiről leolvashatsz egy transz embert, az a magassága. Transz nő magasabb, mint egy rendes nő, transz férfi alacsonyabb, mint egy rendes férfi."


Ez mondjuk nettó hülyeség, mert itt például a szomszédban lakik egy minimum 185 magas nő a kanjával, és nemrég szült egy gyereket. Szóval nem hiszem, hogy töke lenne a menyasszonynak. Meg mostanában a fiatal lányok között rengeteg a 180 magas, folyton ilyeneket látok, és kétlem, hogy mind travi lenne.


Kanból meg rengeteg az ilyen 160-170 cm magas törpe, persze ezek általában mindig túlkompenzálják hogy akkorák mint egy kutya ülve, és próbálnak mindig nagyon kankodni, de az ember csak röhög rajtuk.


Szóval a magasság alapján a büdös életbe se fogod kiszúrni hogy ki transz meg ki nem transz...

2015. jan. 8. 23:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azok, hacsak nem mindkettejükön profi sebészek végeztek beavatkozást. Hogy miből látszik? Ádámcsutka. A férfiaknak (a 10-30-szor akkora tesztoszteronszintjüknek köszönhetően) látszik az ádámcsutkája, míg a nőknek nem (persze nekik is van, csak nem dudorodik ki). A linkelt képeken is jól megfigyelhető, hogy míg a férfinek egyértelműen látszik a kidudorodás, a nőnek nincs ott :)
2015. jan. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!