Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz ha nyolcadik...

Nagyon gáz ha nyolcadik osztályt 4.5 lett és most a szakközépiskolában a kilencedik első félév 2.5?

Figyelt kérdés
Hozzá teszem, hogy álltalánosban jobban tudtam figyelni és sok mindent ott jegyeztem meg. Jo persze otthon is tanultam, de ez most valamiért így nem működik.

2015. jan. 16. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kicsit

3,5 még csak csak elment volna, de a 2,5 az egyértelműen nagymértékű leszaromságról árulkodik..


Nem éri meg ezzel elcseszni az alapokat, anno nekem is fontosabbak voltak a haverok, a beilleszkedés..gondolom nálad is hasonló a szituáció.

2015. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég nagy visszaesés, de még nincs késő. Van idő változtatni év végéig, csak tegyél érte.
2015. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2,5?? :O az nagyon kevés
2015. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó hát én mentségemre mondom, hogy azért ez nekem nagy változásokat hozott. Meg itt 6-8 órám van és fél 6kor kelek, és van amikor 5re érek haza fáradtan. És már sokkal nagyobb az elvárás. De remélhetőleg lassan megszokom és feltudom hozzni legalább 3.5-re
2015. jan. 16. 19:23
 5/5 Firedoom ***** válasza:
9. első felev az mindig romlás. Ez ellen nem sokat tudsz tenni, meg kell szoknod az új helyet es ev vegere javitani.
2015. jan. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!