Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, lanyok! Ti elitelnetek...

Fiúk, lanyok! Ti elitelnetek azer mer vannak melleim es jo a seggem (sokan mondjak, de szerintem is bar nem akarok nagykepuskodni)?

Figyelt kérdés

Es azer mer mondjuk kicsit kivagottabb poloban jarok suliba??? Es 13 pasim volt de egyikkel sem mentunk tovabb a csoknal... Es az egyik oszt. tarsam szerint sarkon allo(szepen fogalmazva) vagyok... Pedig semmi olyant nem csinalok ami olyan viselkedes lenne... Es buszke vagyok arra amim van... Ez olyan nagy gond lenne???

Aki tud valaszoljon...

Elore is koszi... De ha lehet csak normalis ertelmes valaszokat irjatok...



2015. jan. 19. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"Pedig semmi olyant nem csinalok ami olyan viselkedes lenne"


Ezt mondhatod, de általában az ilyen lányok többsége egyszerűen csak nem veszik észre magukat.


"Es buszke vagyok arra amim van"


Ha ráedzettél, követtél étrendet stb. stb., akkor lehetsz rá büszke. Ha sokat nem tettél érte, akkor nincs mire fel a büszkeség? Ez így nem büszkeség, hanem...önelégedettség, ha tényleg nem viszed túlzásba.


Egyébként ezektől függetlenül lehetsz kedves megértő lány, csak éretlen. Nem egy ilyet ismerek...a tapasztalatom az, hogy a "szerényebb" életvitelre hajlamosabbak lesznek a jövőben. Ha lehet, akkor legyél te a kivétel :)

2015. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
Nem ítélek el senkit azért, amit tesz... de azért igen, amit tehetne, és nem tesz. Te pl megtanulhatnál írni.
2015. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

*mire fel a büszkeség?*


A *nincs* szócska véletlenül került oda, sorry.

2015. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az sokkal nagyobb gond, hogy két mondatot nem tudsz elválasztani és értelmes válaszokat vársz.:D
2015. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

először is, ajánlom figyelmedbe a helyesírási szótárat, másodszor "És 13 pasim volt...és az egyik oszt.társam szerint sarkon álló vagyok...Pedig semmi olyant nem csinálok." Áhhhhh hol már neeeeem, szerintem inkább lődd le magad


korodat megtudhatjuk?

2015. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
14 éves és 13 pasija volt, de biztos nem ribi ;)
2015. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
inkább menj aludni, mert még írni sem tudsz :D
2015. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
R_banc. Már bocs, de náluk így hívják az ilyet. 13 pasi...
2015. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Fú, rohadt szerény vagy...

Ja, és tanulj meg írni!


A kérdésre válaszolva: nem ítélek el senkit sem, de nem vagy valami szimpatikus.

2015. jan. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bele vagy hullva a saját külsődbe, ez átsüt a szavaidon. magyarul: nagyképű vagy.

ha tudnád, mekkorát fogsz taknyolni később...

Ne azzal foglalkozz, hogy hány pasid volt eddig, meg hogy kivágott pólóban menj suliba, mert """büszke""" vagy arra, amid van... és amit anyádék hoztak össze... :)

Tanulj, mert a szépséged, ha van is, olyan seperc alatt sehol nem lesz, hogy hihetetlen.

2015. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!