Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem dobják az emberek a...

Miért nem dobják az emberek a szemetet, főleg cigicsikket a kukába, ha az látható távolságban, akár 2 méterre is van tőlük?

Figyelt kérdés

Nem olyanokat kérnék, hogy az ember ilyen, az ember olyan, olyanok válaszát várnám, akik szintén előszeretettel pöckölik inkább a földre a csikket, mintsem a kukába dobják, és kíváncsi lennék az indokra. Én is dohányzom, de jó, ha háromszor eldobtam a csikket, akkor is azért, mert egy kuka nem volt semerre, pedig mentem 10 percig a csikkel (városban történt, nem a természetben).

Rengetegszer látom, hogy az emberek akár egy szemetestől 3 méterre is beszélgetnek, dohányoznak, majd ha végeznek, szimplán a földre hajítják a megmaradt darabot.


2015. jan. 21. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Mert tartanak attól, hogy felgyulladhat a kuka.
2015. jan. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Mert azt hiszik gond nélkül lebomlik.
2015. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Félnek, hogy felgyullad a kuka? Ne röhögtess már... Elnyomják és kész. Ennek az egyszerű mozdulatnak hála még egy kukát sem gyújtottam fel.

Szerintem sokan úgy vannak vele, hogy felesleges azzal rohangálni, illetve ha mások is eldobják akkor miért pont ők ne tegyék meg.

2015. jan. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer véletlenül felgyújtottam egy kukát sajnos.
2015. jan. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert neveletlen parasztok.
2015. jan. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert fáj a lábuk a kukához csámpázni (bezzeg futni a busz után tudnak...), vagy mert ma már "égő" kulturáltan viselkedni; vagy mert azt gondolják páran, hogy legyen már dolga a szemetesnek, stb. Tehát nagystílűség miatt van ez.
2015. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!