Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mit csináljak? (...

Szerintetek mit csináljak? ( Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 8.osztályos vagyok, sajnos ebben az osztályban ahova járok az van, hogy ha látják rajtad hogy egy kicsit sebezhető vagy lelkileg, akkor szó szerint lelkileg kicsinálnak. Az a baj, hogy én is nagyon gonosz vagyok, hogy engem ne bántsanak, de én ezt már nagyon unom, szerintetek folytassam vagy már a hátralévő időben legyek kedves és félő hogy kicsinálnak engem is. Szerintetek melyik legyen?
2015. jan. 22. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
nem egyenlő a sebezhető és a kedves. Én viszonylag kedves vagyok, de mivel kevesen ismernek nem vagyok különösebben sebezhető.
2015. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ezt apár hónapot már csak kibírod.

aztán majd középsuliban a 4 évet is valahogy.

2015. jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak attól félek, hogy kihal belőlem minden emberi érzelem, és kvázi egy pszichopata leszek, vagy a másik végzet akkor bűntudatom lesz, hogy depressziós leszek!
2015. jan. 22. 21:56
 4/6 anonim válasza:
Mindig olyan legyél, mint amilyen tényleg vagy, mert ha nem úgy viselkedsz mint amilyen valójában vagy, akkor nem vagy igaz, műanyag vagy.
2015. jan. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Legyél hű magadhoz.van aki piszkál mert ez "poén,, és te is vissza szólsz,de ahogy of mondja "ha te bántasz ak ők is bántanak,,
2015. jan. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azt elfelejtettem h ez oda-vissza dolog (5. komentelő) és ha szeretnél nyugodtan írj :) 14/L
2015. jan. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!