Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mindenhol így van vagy...

Ez mindenhol így van vagy csak Magyarországon?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy hogyha nem káromkodsz összevissza nincs minden második mondatod végén ott valami csúnya szó nem márkás ruhákba jársz és nem sz*rsz bele mindenki más véleményébe akkor senki vagy?

Nem vagyok se ufó se csúnya se őrült csak egyszerűen nem felelek meg az előbb felsorolt kritériumoknak és emiatt suliba némelyik osztálytársam (sajnos azok akiket a birkák vakon követnek) lenéz bármit csinálok. Pl ha van suliba egy projekt ők összedobnak egy akármilyen szart és mindenki röhög mert hát ők ők. Mi meg igényes munkát csinálunk ami mellette vicces szeretik is de ez a néhány tag továbbra is úgy néz mintha ufók lennénk. És tudom hogy "ne foglalkozz velük, nem érnek annyit..." de az a helyzet hogy nem olyan egyszerű nem foglalkozni vele mikor minden egyes nap ott vannak és alázni próbálnak.

És innentől kezdve már csinálhat az ember bármit soha nem lesz egy kicsit is jobb viszonya az osztály ezen részével.


Ez mindenütt így van vagy csak a pesszimista anyagias felszínes magyar társadalom ilyen kellemesen elfogadóképes???

Én azt hallom, hogy más országokba ilyen nincs, más országokba a közösség az tényleg közösség, akkor itt mire jó ez a viselkedés??

Előre is köszi a választ!

17/l



2015. jan. 28. 08:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Na. Magyarországon sem mindenki bunkó, és külföldön sem mindenki akadémikus. Ha pont bunkó osztályod van, az szomorú, de vannak az országban normális fiatalok, és külföldön is léteznek tahók.
2015. jan. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1:"a pesszimista anyagias felszínes magyar társadalom ilyen kellemesen elfogadóképes?" ??????

2:"más országokba a közösség az tényleg közösség," Tudod az a "néhány tag" egy közösség. Tényleg közösség. Lásd be, az fáj neked, hogy akármit is teszel nem fogadnak be. Ne akarj hozzájuk tartozni hanem alakitsd ki a te és hozzád hasonlok közösségét.

2015. jan. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs mindenhol így Magyarországon sem. A menő "nyugati" országokban is vannak ilyen felvágós suttyók. De még mennyi!
2015. jan. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van nekünk egy közösségünk akikkel jóba vagyunk szóval nem az osztály antiszoca vagyok viszont az bánt hogy darabokban az egész osztály néhány tahó miatt akik nem is akarnak ezen változtatni.
2015. jan. 28. 08:25
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Mert Magyarország ilyen szar...tele van ilyen pesszimista lusta emberekkel, akik csak panaszkodnak, meg fikáznak. Ha sok helyen jártál volna a világban, akkor rájöhettél volna, hogy Magyarország elég élhető hely (sajnos nem anyagilag, mert szegény ország). Csak azért, mert te rossz társaságba cseppentél, még nem jelenti azt, hogy mindenki ilyen. Én a gimis éveim alatt rengeteg értékes embert ismertem meg, akikkel még mindig tartom a kapcsolatot. Persze jártam rosszabb iskolába is, ahol hasonló volt a közeg, mint nálad. Ha úgy érzed nem tudsz beilleszkedni a gyökerek közé, akkor válts sulit, mert csak hátráltatni fognak és nem lesz sikerélményed.
2015. jan. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Hmmm! "Van nekünk egy közösségünk akikkel jóba vagyunk........... bánt hogy darabokban az egész osztály néhány tahó miatt akik nem is akarnak ezen változtatni." Na igy már egészen más a dolog. Szoval van néhány osztálytársad akiket nem sikerült bedarálni a ti kis "közösségetekbe"? és ezen háborogsz? Határozottan van a dolognak egy ilyen olvasata is!
2015. jan. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem az utolsó hozzászólását.

Hogyhogy bedarálni? Nem akarok én bedarálni senkit sehova egyszerűen csak annyit akarok, hogy ha valamit együtt meg kell csinálni meg kell beszélni akkor ne artikulálatlan üvöltözés szájhúzás kibújás legyen a vége azért mert nem akar együtt dolgozni valaki valakivel a másik "klikkből"

Komolyan óvodás koromba tapasztaltam még ilyet. De 17 évesen...

2015. jan. 28. 08:48
 8/10 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy a hormontúltengéses, önértékelési problémás tinik társasága NEM egyenlő a magyar társadalommal. Viszont a hormontúltengéses, önértékelési problémás tinik mindenhol önértékelési problémás tinik. Szóval ha elmennél 1,2,10 határral arrébb, akkor is ezt tapasztalnád.


Én felnőttként, a felnőtt társadalomban nem tapasztaltam, hogy a káromkodás, márkás ruha, mindenbe belesz@rás lenne a menő. Persze vannak olyan rétegek, ahol igen, ez a valakiság mércéje, de a (merem remélni, és a tapasztalatom hála jó égnek ezt mutatja) többség nem ilyen, és hogy is mondjam, azokról a rétegekről van egy bizonyos véleménye, ami nem éppen hízelgő (nem véletlenül).

2015. jan. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az útólsóval. Én már egyetemre járok, mellette dolgozom is és az élet semelyik színterén nem tapasztaltam, hogy a felvágás bárkinek is megnyerő, elfogadható lett volna.

Egyébként nem is értem, hogy egy tizenéves, mire tud felvágni, a Bershka nadrágjára, vagy a H&M táskájára, amik a szülők pénzéből vannak nyilván, vagy mire?

Én kicsit nevetségesnek tartom őket, de ne aggódj, majd később még fognak szívni a viselkedésük miatt, te meg kérdező, tényleg ne törődj velük. Foglalkozz csak a magad dolgával, a saját tanulmányaiddal, előmeneteleddel.

2015. jan. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A fiatalság 40 éve is ugyanilyen volt. Én azzal tűntem ki, hogy soha nem káromkodtam. Nem a szülői elvárás miatt, hanem, mert más fegyverem nem volt a szürkeség ellen. Mire vége lett a középsulinak, sokan megkedveltek emiatt.
2015. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!